Środa, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 6576
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

STANISZÓW: Leszek Długosz w Pałacu Staniszów. Z okazji Dnia Kobiet

Poniedziałek, 7 marca 2011, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: Petr
STANISZÓW: Leszek Długosz w Pałacu Staniszów. Z okazji Dnia Kobiet
Fot. .....
We wtorek, 8 marca 2011 w Pałacu Staniszów odbędzie się koncert przygotowany z myślą o wszystkich paniach. Z okazji Dnia Kobiet, w ramach festiwalu „Muzykalia Staniszowskie” wystąpi nie kto inny, jak sam Leszek Długosz – kompozytor, poeta, aktor, reprezentant krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”.

Jaką formułę „imprezy” z okazji Dnia Kobiet przygotowali dla pań głównodowodzący Pałacem Staniszów? Tym razem, pokusili się oni o koncert solistyczny, podczas którego artysta, poeta, śpiewający przy fortepianie przedstawi swój program autorski. Co charakterystyczne, złożą się nań zarówno piosenki i wiersze pochodzące z dawnych programów Kabaretu Piwnica pod Baranami – co, niewątpliwie, będzie stanowić gratkę dla amatorek charakterystycznego humoru „krakusów”, jak i zupełnie nowe, nieznane dotąd utwory Leszka Długosza.

Nie dość tego: – Prócz tekstów własnych, Leszek Długosz przedstawi interpretacje wierszy – piosenek znakomitych poetów: Tuwima, Lieberta, Balińskiego czy Bursy. Słowem, zapowiada się wieczór najwyższej klasy, utrzymany w ciekawych tonacjach, począwszy od refleksyjnej, poważnej liryki, na ironii ostroi komentującej rzeczywistość skończywszy – informuje Urszula Zielińska, specjalista d.s. sprzedaży i marketingu w Pałacu Staniszów. Faktycznie, może być interesująco.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group