Sobota, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 6846
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lekkoatletyczna licealiada

Piątek, 25 maja 2007, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 25 maja 2007, 14:48
Autor: KED
Uczniowie jeleniogórskich szkół ponadgimnazjalnych rywalizowali w mistrzostwach Jeleniej Góry w lekkoatletyce

Zawody których organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportu odbywały się na stadionie przy ul. Lubańskiej. Rywalizacja odbywała się w trzynastu konkurencjach żeńskich oraz męskich.

W zmaganiach mężczyzn na podium w poszczególnych konkurencjach stawali: bieg na 100 metrów – Piotr Rozum ZSET i Wojciech Kieliszek ZSEl (obaj ex-aequo 1 miejsce), Remik Nielubiński ZSL i Z nr 1 i Adam Białas ZSET (obaj ex-aequo 2 miejsce) i Tomasz Tokarczyk II LO; bieg na 200 m. – Grzegorz Kodzis ZST „Mechanik”, Marcin Berej II LO i Artur Lesik ZSO i T; bieg na 400 m. – Przemysław Nawalany ZSET, Kamil Kukuła ZST „Mechanik” i Jakub Sawicz ZSEl; bieg na 800 m. – Stefan Wójtowicz ZST „Mechanik”, Paweł Konieczny ZSL i U i Leszek Kicuła – ZST „Mechanik”; bieg na 1500 m. – Piotr Żarczyński ZSO nr 1, Łukasz Szabla ZSO i T i Krzysztof Bednarz ZST „Mechanik”; bieg na 3000 m. – Aleksander Borkowski ZSET, Rafał Nosal ZSO i T i Marcin Jarociński ZST „Mechanik”; bieg na 110 m. przez płotki – Krzysztof Czystołowski II LO, Sebastian Magierowski ZSEl i Robert Kociemba ZSEl; skok w dal – Marcin Kwiatkowski ZSET, Jakub Cudyk II LO i Maciej Piątek ZSEl; pchnięcie kulą – Przemek Majtyka ZSL i Z, Patryk Pohoryło II LO i Jarosław Szczepaniak ZSET; rzut oszczepem – Paweł Dudek – ZSLiZ nr 2, Tomasz Liszewski ZST „Mechanik” i Piotr Zimorski ZST „Mechanik”; rzut dyskiem – Kamil Kaliniak ZSET, Andrzej Remiszyn ZST „Mechanik” i Sebastian Magierowski ZSEl; skok wzwyż – Paweł Pis ZSO i T, Łukasz Skoczeń ZSEl i Mariusz Borycki ZSLiZ nr 1; sztafeta 4x400 m. – ZST „Mechanik” i II LO.

Na podium w poszczególnych konkurencjach, w rywalizacji kobiet stawały: bieg na 100 m. – Justyna Miksa II LO, Ewa Skrzypkowska ZSRzA i Roksana Pisarczyk ZSLiZ nr 2; bieg na 200 m. – Katarzyna Zajdel ZSO i T, Klaudia Hałoń II LO i Mazur Paulina II LO; bieg na 400 m. – Anna Supeł II LO, Natalia Czapiewska ZSO nr 1 i Marta Koślacz ZSRzA; bieg na 800 m. - Katarzyna Malinowska ZSRzA, Alicja Chajtas II LO i Anna Łacwik; bieg na 1500 m. – Irmina Stasińska II LO, Dorota Włoch ZSEiT i Pola Kijanka ZSO nr 1; bieg na 100 m. p. pł. – Joanna Kolodziejska II LO; pchnięcie kulą – Katarzyna Rynkowska ZSLiZ nr 2, Dagmara Borkowska II LO i Marzena Kowalczyk ZSO i T; rzut dyskiem – Kaja Kulczycka ZSO nr 1, Magdalena Ziobrowska ZSO i T i Monika Spyrka ZSO nr 1; skok wzwyż – Paulina Salwińska II LO, Dominika Bęczkowska ZSO i T, Marta Krygiel II LO; skok w dal – Iza Kozdralska II LO, Natalia Sokalska ZSO nr 1 i Maja Sznajdrowicz ZSE i T; rzut oszczepem –Iza Strzemecka ZSL i Z nr 1, Małgorzata Buklarewicz II LO i Ewa Gazda ZSO nr 1; sztafeta 4 x 100 m. ZSO i T, II LO i ZSE i T; sztafeta 4 x 400 m. - II LO.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group