Piątek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4242
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lekcja od Iwony Niedźwiedź

Wtorek, 29 marca 2022, 19:42
Aktualizacja: 19:52
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Lekcja od Iwony Niedźwiedź
Fot. Przemek Kaczałko
Po raz drugi w hali przy ul. Złotniczej trening dla piłkarek ręcznych poprowadziła Iwona Niedźwiedź - była reprezentantka Polski, a obecnie ekspertka telewizyjna i ambasadorka piłki ręcznej w Dolnośląskim Zespole Szkół w Karpaczu.

W ramach umowy z DZS Karpacz, Iwona Niedźwiedź raz w miesiącu trenuje z juniorkami Karkonoszy Jelenia Góra, które uczęszczają do szkoły mieście pod Śnieżką. W lutym była zawodniczka Jelfy Jelenia Góra (2000-2002) pojawiła się w hali przy ul. Złotniczej 12, gdzie miała okazję poprowadzić trening z młodziczkami z KPR-u Kobierzyce. Wczoraj (28.03) Iwona Niedźwiedź ponownie zawitała do Jeleniej Góry, gdzie przekazała cenne wskazówki szczypiornistkom Karkonoszy - trenowanym na co dzień z Karoliną Muras, Justyną Domin oraz Dilą Samadovą, więc przekrój wiekowy był znaczny.

Jak tylko mam możliwość, to staram się mobilizować, inspirować dzieciaki - pokazywać, że piłka ręczna to fantastyczna dyscyplina i warto ją trenować - podkreślała Iwona Niedźwiedź, której jest bardzo miło, że szkoła ją wybrała na ambasadorkę i mimo że ma wiele kilometrów do pokonania, to chętnie przyjeżdża do Jeleniej Góry i Karpacza, żeby mobilizować uczniów do godzenia nauki i gry w piłkę ręczną.

Twoja reakcja na artykuł?

12
80%
Cieszy
2
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
7%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group