Sobota, 27 czerwca
35°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Ledwie dyszeli na mecie [foto]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Tradycyjnie, tzw. ściana płaczu, czyli podbieg na Górę Szybowcową od strony południowej – wycisnął resztki sił z biegaczy uczestniczących w kolejnej edycji zawodów RXT "Ledwie Dycha". W niedzielnych (30.04) zmaganiach wzięło udział 168 biegaczy z różnych stron Polski, a z uwagi na to, że pogoda dopisała – można było po

Jako pierwszy na metę dotarł Czech Pawel Brydl, który nie po raz pierwszy święci sukcesy na Górze Szybowcowej i pokonał o 12 sekund jeleniogórskiego strażaka Macieja Dawidziuka, który również triumfował w przeszłości w RXT. Na najniższym stopniu podium stanął reprezentant Janowic Wielkich. - Było ślisko, bagnisto, ale dla dzikich biegaczy to warunki w sam raz - stwierdził na mecie Paweł Sadowski z grupy Naturalnie Janowice Wielkie, który tradycyjnie zajął trzecie miejsce i wbiegł na metę z flagą narodową.

Wśród kobiet zwyciężyła Anna Ficner ze Złotoryi, druga była Elżbieta Kowalewska ze Zgorzelca, a trzecia Agnieszka Jurczak z Żar. Do mety dobiegło 48 kobiet i 120 mężczyzn. Szczegółowe wyniki na stronie: http://super-sport.com.pl/wyniki/wyniki-2017/1237-runextreme-ledwie-dycha-2017-ed-wiosenna.html

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka