Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2148
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Łatwiej o pracę dla niepełnosprawnych

Wtorek, 16 września 2008, 8:21
Aktualizacja: 8:23
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Łatwiej o pracę dla niepełnosprawnych
Fot. Archiwum
Pomogą podnieść kwalifikacje, zbadają dyspozycje zawodowe, doradzą, a nawet znajdą pracę. Mowa o bezpłatnym biurze pracy dla osób niepełnosprawnych, które ruszyło z początkiem września w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze przy ulicy Grabowskiego 7. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku od godziny 8 do 16.

Obecnie w biurze pracy dla osób niepełnosprawnych zarejestrowanych jest około stu osób. Wielu jednak już znalazło pracę, dzięki pracownikom bezpłatnego biura pracy dla osób niepełnosprawnych.

- Wszystkim osobom z orzeczonym stopniem niepełnosprawności proponujemy bezpłatne usługi z zakresu pomocy w znalezieniu pracy, podniesieniu kwalifikacji czy zbadaniu predyspozycji zawodowych – mówi Monika Żak z Biura Pracy dla Osób Niepełnosprawnych w Jeleniej Górze.
Inne nasze zadania to doradztwo i pośrednictwo dla pracodawców w zakresie zatrudniania, dobór pracowników do profilu pracodawcy czy monitoringu zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

Po pomoc osoby niepełnosprawne mogą się tu zgłosić osobiście, telefonicznie lub mailowo wysyłając zamieszczoną na naszej stronie i wypełnioną ankietę zgłoszeniową na adres appon@op.pl. Siedziba znajduje się w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych przy ulicy Grabowskiego 7 w pokoju nr 27. Telefon to (075) 752 42 54. Biuro pracy dla niepełnosprawnych działa dzięki pieniądzom przyznanym na ten cel z funduszu PEFRON.

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group