Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 5208
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Lato w Termach Cieplickich

Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 6:31
Aktualizacja: 6:32
Autor: T–C
Jelenia Góra: Lato w Termach Cieplickich
Fot. Termy Cieplickie
Jak co roku, także i teraz Termy Cieplickie zaplanowały cykl imprez wakacyjnych na, które serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i turystów. Imprezy przygotowane zostały zarówno z myślą o całych rodzinach, jak i osobach dorosłych, które pragną poczuć klimat disco polo albo miami beach.

Harmonogram letnich imprez w Termach Cieplickich wygląda następująco:
- 18.06. DZIEŃ SPORTU W TERMACH CIEPLICKICH z Dj-em, indywidualnymi konkurencjami sportowymi, turniejem w piłkę wodną. Dla zwycięzców konkurencji sportowych przewidziane zostały nagrody.
- 09.07. PICNIC COLORS we współpracy z SINUSOIDA z DJ-em grający muzykę nu-disco, house, lout, strefą chilloutu, kolorowymi koktajlami owocowymi, letnimi dekoracjami i zabawami dla dzieci.
- 23.07. DISCO POLO PARTY z Dj-em grającym muzykę disco polo, fluorescencyjną opaską dla każdego uczestnika, popcornem i oranżadą oraz dekoracjami z lampionów.
- 13.08 BEACH PARTY VOL. 2 z Dj-em grającym muzykę lata 80, chillout, fluorescencyjną opaską dla każdego uczestnika, ponczem i poczęstunkiem owocowym oraz dekoracjami z lampionów i pochodni.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group