Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 6907
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Lany Poniedziałek zasypany śniegiem

Poniedziałek, 24 marca 2008, 11:49
Aktualizacja: 11:50
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Lany Poniedziałek zasypany śniegiem
Fot. TEJO
Takiej pogody w drugi dzień Świąt Wielkanocnych dawno nie było. W regionie od samego rana sypie mokry śnieg z deszczem i jest zimno. Odstrasza to miłośników obfitego dyngusa. W mieście jest spokojnie. Nad wszystkim czuwa policja i straż miejska.

Zamiast hord rozwydrzonych wyrostków z wiadrami mamy zimę wiosną. W taką pogodę nawet najbardziej zagorzałym zwolennikom lania wody na ludzi nie chce się wyjść z domu. Aurze dziękują jeleniogórzanie i turyści, którzy bez obaw o szczeniackie wybryki mogą przejść przez miasto.

Policja nie odnotowała żadnych incydentów związanych ze śmigusem dyngusem. Śródmieście, Zabobrze i pozostałe części miasta, zwłaszcza w pobliżu świątyń, są wyjątkowo często patrolowane zarówno przez zmotoryzowanych policjantów jak i piesze patrole łączone policji i straży miejskiej.

Spokojnie jest także na drogach. Ludzie nie wyjeżdżają z domu z obawy przed zimnem. Zwiększony ruch może zacząć się po południu, kiedy to wielkanocni goście spoza miasta rozpoczną powroty do domów.

W poniedziałkowe przedpołudnie zauważyliśmy ślady, jakie pozostawili po sobie nocni wandale: przewrócone doniczki na placu Ratuszowym i uszkodzone szyby przy ulicy Długiej. Oby na tym skończyły się wybryki chuliganów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group