Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 2317
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kuter Artystyczny na głębokich wodach. „Młodzi walczą ostro”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 14 maja 2012, 7:09
Aktualizacja: 12:06
Autor: Petr
Fot. Filip Wieczorek
Trwają eliminacje finałowe do Polsko–Czeskiego Kutra Artystycznego 2012. Wczoraj młodzi ludzie w wieku od 14 do 26 lat walczyli o „miejsca na jego pokładzie” w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze–Cieplicach. – A walczyli ostro. Widać tu wielkie zaangażowanie i mnóstwo pracy włożonej w przygotowania do występów – mówią widzowie.

Mini koncerty solo i w grupie, pokazy taneczne i małe formy teatralne – to tylko przykładowe sposoby rywalizacji o miejsce w finale Polsko-Czeskiego Kutra Artystycznego 2012, jakie tym razem wybrali młodzi artyści wychodzący na scenę z bagażem nadziei na bycie gwiazdą. Kimś kto będzie mógł wreszcie pokazać się szerszej publiczności, a nie grać w „garażu” czy śpiewać do lustra. Kimś, na kogo warto postawić – co możecie uczynić klikając w „Lubię to!” w profilu www.facebook.com/LiveEventTV, w którym możecie również oglądać relację z imprezy.

– Polsko-Czeski Kuter Artystyczny to projekt mający na celu promocję młodych wokalistów, instrumentalistów, tancerzy, aktorów itp. Przekraczając granice wypływamy na szeroką wodę i wyławiamy talenty. Co najważniejsze, talenty „lokalne”, tutejsze, które zyskują dobrą okazję do zaprezentowania się szerszej publiczności. Na żywo i w Internecie. I to tak naprawdę jest główną nagrodą w projekcie – mówi nam Katarzyna Maczel z Przystani Twórczej Cieplickiego Centrum Kultury.

Festiwal młodych talentów Polsko-Czeski Kuter Artystyczny to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, a także środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa. Patronat medialny festiwalu sprawuje portal Jelonka.com. Koncerty półfinałowe rozpoczną się 21 maja i 2 czerwca 2012.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~jeeeeeeeeee 14-05-2012 8:25
było mocno :) szkoda że ludzi tak mało, znaczy publiki. może dzisiaj będzie więcej? Teatr Animacji po 13-tej, wpadajcie, też będę.
~Róża 14-05-2012 12:42
A i owszem wpadnę - trzeba kibicować młodym ludziom, którzy mają jakieś pasje!
~SP 14-05-2012 21:14
Z tego wydarzenia podobnie jak z innych imprez można oglądać transmisję LIVE w internecie. Oczywiście za darmo! Polecam: www.facebook.com/LiveEventTv

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group