Środa, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 16115
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Kumple” zagrali w Kwadracie. W ramach Ratuszowego Lata

Poniedziałek, 1 sierpnia 2011, 10:29
Aktualizacja: 10:39
Autor: Jakub Thauer
JELENIA  GÓRA: „Kumple” zagrali w Kwadracie. W ramach Ratuszowego Lata
Fot. Jakub Thauer
Wczoraj, 31 lipca w nieczynnym jeszcze na co dzień Klubie Kwadrat w JCK przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze odbył się kameralny koncert zespołu „Kumple”, zorganizowany w ramach Ratuszowego Lata.

Z uwagi na niekorzystne warunki pogodowe panujące wczoraj w stolicy Karkonoszy, koncert kapeli „Kumple” zorganizowany w ramach Ratuszowego Lata przez Teatr Odnaleziony i JCK w Jeleniej Górze przeniesiono z Placu Ratuszowego do Klubu Kwadrat przy ul. Bankowej, który oficjalnie ruszy jesienią. Jak było? Mimo perturbacji związanych ze zmianą miejsca występu i małej popularności zespołu na lokalnej estradzie publika tym razem nie zawiodła. I bawiła się nieźle.

– Jest nas trzech kumpli, i jedna kumpela. Póki co, możecie nas nie znać ale uwierzcie nam, że jesteśmy stąd, z Jeleniej Góry i ze Szklarskiej Poręby. Gramy muzykę z pogranicza jazzu i klimatów rozrywkowych. Cieszymy się, że jesteście tu z nami – mówił Piotr Michalak, jeden z „Kumpli”.

Obecnie zespół koncertuje w składzie: Karolina Lipska – wokal, Piotr Michalak – fortepian, Tomasz Pierzchniak – kontrabas, gitara basowa i Radosław Przybylski – perkusja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group