Niedziela, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 7743
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: KSON na Targach Organizacji Pozarządowych we Wrocławiu

Wtorek, 28 maja 2013, 8:27
Aktualizacja: 8:28
Autor: KSON
Region: KSON na Targach Organizacji Pozarządowych we Wrocławiu
Fot. KSON
Na Pergoli Hali stulecia odbyły się w niedzielę (26 maja br.) Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych oraz Forum „Współpraca Trójsektorowa na Rzecz rozwoju Dolnego Śląska”. Wśród 80 stoisk organizacji pozarządowych Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych po raz drugi reprezentował swoje osiągnięcia.

Czym? Karkonoską Telewizję Integracyjną, Centrum Informacji i Wsparcia Osób Niepełnosprawnych z doradcami z różnych dziedzin, materiałami informacyjnymi i ulotkami o informacjach udzielanych za pomocą bezpłatnej infolinii nr. 800 700 025. Proponowaliśmy również funkcjonującą od marca br. pomoc prawną i psychologiczną online, cieszącą się ogromnym zainteresowaniem, a także: Biuletynem Integracyjnym Niepełnosprawni TU i TERAZ, który wydawany jest od 9 lat.

Ponadto oferowaliśmy materiały informacyjne o Dolnym Śląsku, a w tym: Przewodnik dla osób niepełnosprawnych „105 tras dla niepełnosprawnych po Dolnym Śląsku”, Mapę atrakcji turystycznych dostępnych dla niepełnosprawnych „Dolny Śląsk otwarty dla każdego” czy „Galerin 2012” – Dolnośląski Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych (Płyty CD).

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
144
Coraz lepiej
26%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
40%
Nie najlepiej
14%
Wciąż fatalnie
21%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group