Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 11725
Zalogowanych: 86
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Książki dla mieszkańców

Środa, 22 listopada 2023, 13:00
Autor: JJ/Książnica Karkonoska
Jelenia Góra: Książki dla mieszkańców
Trzy egzemplarze „Spójrz na świat inaczej” Piotra Klimka, które wydawnictwo NOVAE RES przekazało do Książnicy Karkonoskiej, trafiły już do bibliotek w regionie: do Kowar, Szklarskiej Poręby i Janowic Wielkich. Tam będzie można je wypożyczać.

„Spójrz na świat inaczej” Piotra Klimka, to jedna z nowości książkowych Novae Res. Wydawnictwo działa na rynku od 2007 roku, publikuje głównie beletrystykę, dotychczas ukazało się pod jego szyldem ponad 2000 tytułów. Misją wydawnictwa jest „wykorzystanie wiedzy, doświadczenia i nowoczesnej technologii do promowania świeżej myśli literackiej…” i „promowanie polskich debiutantów”.

Nie dać się egoistom

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Klimek jest debiutantem. Jego poradnik opiera się na osobistych doświadczeniach pracy w dużych organizacjach, w miejscach, gdzie jednostka jest podporządkowana celom ogółu. Jak się obronić i ochronić w tej sytuacji, nie dać się zmanipulować, nie zostać przypartym do muru przez egoistów, egotyków i fałszywych przywódców. Celem autora jest przekonanie odbiorców książki, że nasza sytuacja, a przede wszystkim samopoczucie zależą od nas.
Można zacząć od małych kroków, od zrozumienia swoich zadań, ustalenia co ważne, zdystansowania się i słuchania uczuć.

Dużo czytania

W zbiorach Książnicy Karkonoskiej mieszkańcy znajdą dużo książek od tego wydawcy. Znajduje się w nich również sporo pozycji o podobnej tematyce.
- Zapisać się do biblioteki może każdy. Nie ma żadnych ograniczeń – zachęcają bibliotekarki
Koniec roku to zawsze czas, kiedy na półkach Książnicy Karkonoskiej pojawiają się setki nowych książek.

Twoja reakcja na artykuł?

7
70%
Cieszy
2
20%
Hahaha
1
10%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy szukasz swoich szans na wygraną w grach Lotto?

Oddanych
głosów
374
Tak, regularnie
20%
Tak, ale tylko przy dużych kumulacjach
30%
Nie, nigdy
50%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Dlaczego śnimy? Wpływ snu na życie
Rozmowy Jelonki
W sklepach mówią, że już tak jest, ale tak naprawdę jeszcze nie ma
 
Pogoda
Jelenia Góra najcieplejszym miejscem w Polsce
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Dramat w Dolinie Bobru
 
Pieniądze
Jeleniogórski Uphotel doceniony
 
Czechy
System fortyfikacji nieopodal polskiej granicy
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group