Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8021
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Krwawy wieczór nożownika

Niedziela, 30 marca 2008, 8:11
Aktualizacja: 8:12
Autor: carioca
JELENIA GÓRA: Krwawy wieczór nożownika
Fot. Archiwum
Chwile grozy przeżyli w sobotę wieczorem pasażerowie autobusu MZK, do którego wsiadł potężny mężczyzna. Był cały pokrwawiony i trzymał w ręku nóż.

Na szczęście wzbudzał strach tylko swoim wyglądem, gdyż nie zachowywał się agresywnie. Nie dość, że był cały pokrwawiony i trzymał w ręku nóż, to jeszcze grozę wzbudzała potężna postura podejrzanego. O niecodziennym pasażerze powiadomiono policję.

Z kolei funkcjonariusze interweniowali w tym samym czasie w jednym z mieszkań przy ulicy Wyczółkowskiego. Doszło tam do awantury, w której trakcie były mąż lokatorki zranił nożem w twarz obecnego konkubenta eksmałżonki. Sprawca wyszedł z pomieszczenia i udał się w nieznanym kierunku.

Policjanci szybko skojarzyli go z nożownikiem, który jechał autobusem w kierunku Cieplic.
Poszukiwany wysiadł z autobusu MZK w uzdrowiskowej części miasta, gdzie mieszkał, i udał się do domu. Na placu Piastowskim został zatrzymany przez policję. Był nietrzeźwy.

Podobnie w stanie wskazującym na spożycie alkoholu był poszkodowany przez nożownika przyjaciel jego byłej żony. Eksmałżonek może mieć teraz sporo kłopotów z prawem. Za popełniony czyn grozi mu kara do ośmiu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group