Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5361
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika wydarzeń 997

Czwartek, 21 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 16:23
Autor: kmp

Jelenia Góra Osiedle Robotnicze
Policjanci w wyniku realizacji sprawy zatrzymali mężczyznę lat 36 zam. Jelenia Góra, który ukradł mieszkance Jeleniej Góry 78 lat reklamówkę z zakupami i pieniędzmi. Wartość strat poniesionych przez kobietę oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji Jelenia Góra Śródmieście.

Jelenia Góra ul. Drzymały
Policjanci w wyniku własnych działań zatrzymali mężczyznę lat 19 zam. Jelenia Góra, który usiłował dokonać rozboju na kobiecie lat 70 mieszkance Jeleniej Góry. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji Jelenia Góra Śródmieście.

Janowice Wielkie ul. 1 -go Maja
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 23 zam. Zabrze, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

Komarno
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę lat 52 mieszkańca Komarna, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości (2,6 promila).

Jelenia Góra ul. Cieplicka
Policjanci podczas kontroli drogowej zatrzymali kierującego pojazdem marki VW Golf lat 34 mieszkańca gm. Lubomierz , który kierował w stanie nietrzeźwości (1,5 promila).

Jelenia Góra -Cieplice ul. Sobieszowska
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 53 bez stałego miejsca zameldowania, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

Miłków ul. Wiejska
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Ford Sierra lat 47 mieszkańca Karpacza, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

Mysłakowice ul. Szkolna
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 60 zam. Mysłakowice ,który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze
Policjanci Sekcji Kryminalnej zatrzymali trzech mężczyzn w wieku od 29- 44 lat. Dwóch z nich było poszukiwanych wezwaniem do ustalenia miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych w Prokuraturze, a trzeci poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego Jeleniej Górze wydanego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group