Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 6905
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kronika wydarzeń 997

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 6 października 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 lutego 2006, 10:22
Autor: kmp

Komisariat Policji Jelenia Góra Cieplice.
W dniu 5 października br w Jeleniej Górze z nieustalonych przyczyn wybuchł pożar w murowanej stodole. Spaleniu uległy składowane tam zboża wraz ze sprzętem rolniczym. Wartość strat oszacowano na kwotę nie mniejszą niż 25.000 zł na szkodę Bolesława B. mieszkańca Jeleniej Góry.

Komisariat Policji Jelenia Góra Zaborze.
W dniu 5 października br w Jeleniej Górze policjanci zatrzymali do kontroli drogowej Jana K. lat 55 zam. Jelenia Góra, który będąc po użyciu alkoholu kierował pojazdem mechanicznym marki VW Golf. Wynik badania 0,46 promila.

Komisariat Policji Jelenia Góra Śródmieście.
W dniu 5 października br w Jeleniej Górze Elżbieta S. lat 39 w swoim mieszkaniu popełniła samobójstwo poprzez powieszenie się na drążku futryny drzwi wejściowych do pokoju przy użyciu paska do torby podróżnej.

Komisariat Policji Jelenia Góra Cieplice.
W dniu 5 października br Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze na wniosek policji zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru wobec Krystiana B. lat 24 zam. Jelenia Góra oraz wobec Michała P. lat 21 zam. Jelenia Góra. Krystian B. w dniu 4 października br został zatrzymany przez policję za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości .Wynik badani około 1,4 promila. Wymienieni podczas wykonywania przez policję czynności służbowych stawiali czynny opór oraz znieważyli funkcjonariuszy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group