Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 4789
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra (cz. I)

Poniedziałek, 11 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 16:38
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikami ochrony jednego z hipermarketów w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży mienia o wartości 357,69 zł 72-letniego mieszkańca Bukowca. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Hoffamana</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem do jednego z budynków dwóch mieszkańców Jeleniej Góry – Wiesława W. lat 52 oraz Wiesława J. lat 53. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Bankowa</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 19-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 26 czerwca br ukradł telefon komórkowy o wartości 280 zł na szkodę jeleniogórzanki. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec Mariana P. lat 55 bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o to, że w dniu 22 czerwca br w Jeleniej Górze ukradł rower o wartości 280 zł na jeleniogórzanki. Mężczyzna przestępstwo popełnił w warunkach powrotu do przestępstwa.

<b>Jelenia Góra, ul. Czarnoleska</b>
42-letni rowerzysta w stanie nietrzeźwości -2,96 promila spowodował kolizję drogową. Uderzył w prawidłowo jadący i wykonujący manewr skrętu samochód marki Daewoo Nexia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Sobieszowska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 52 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości – 1,9 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 52 letniego mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie listu gończego. Mężczyznę przed osadzeniem w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze umieszczono w PDOZ do wytrzeźwienia. 52-latek w chwili zatrzymania miał 0,51 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

<b>Jelenia Góra, ul. Kolberga</b>
Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 25-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalanie miejsca pobytu do dalszych czynności prawnych z artykułu 286§1 kk, tj. oszustwo i artykułu 270§1 kk, tj. fałszowanie dokumentów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group