Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6743
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 26 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:14
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Bacewicz</b>
Funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 26-letniego jeleniogórzanina, który posłużył się dowodem rejestracyjnym samochodu marki Fiat 126p z fałszywym wpisem badań technicznych. Po wykonaniu czynności kierującego zwolniono do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Mysłakowice</b>
Funkcjonariusze Sekcji kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 22-letniego mieszkańca Mysłakowic, u którego podczas przeszukania mieszkania znaleźli 3 działki marihuany. Wymieniony poddał się warunkowo karze w postaci 13 miesięcy pozbawienia wolności z warunkowym zawieszeniem na okres 2 lat.

<b>Kostrzyca, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci Ogniwa Prewencji KP w Kowarach zatrzymali na podstawie informacji operacyjnych 40-letniego mieszkańca Mysłakowic podejrzanego o to, że w dniu 29.07.2005 roku dopuścił się naruszenia nietykalności cielesnej policjanta z KP w Kowarach, ponadto groził popełnienie przestępstwa na dzieciach pokrzywdzonego. Zatrzymanego osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 47-letniego mieszkańca Jeleniej Góry podejrzanego o to, że w dniu 5.05.br pobił 43-letniego jeleniogórzanina.

<b>Piechowice</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 18-letniego mieszkańca Piechowic podejrzanego o rozprowadzanie narkotyków.

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze w dniu 25 bm zatrzymali do kontroli drogowej na terenie miasta Jeleniej Góry i powiatu jeleniogórskiego 10 nietrzeźwych kierujących, w tym 8 rowerzystów, 1 kierujący samochodem marki Fiat 126 p i jeden kierujący motorowerem.

<b>Piechowice, Piastów</b>
Policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca Piastowa poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 286§1 kk, 270 § 1kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Moniuszki</b>
Policjanci zatrzymali 41-letniego mieszkańca Dziwiszowa poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 270§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group