Poniedziałek, 22 lipca
Imieniny: Magdaleny, Marii
Czytających: 10919
Zalogowanych: 56
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 6 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:28
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Gdańska</b>
44-letni jeleniogórzanin podczas wykonywania prac w pomieszczeniu magazynowym przy sklepie nie zachował zasad bezpieczeństwa posługując się szlifierką kątową z założoną piłą do drewna w wyniku czego doznał rany szarpanej brzucha. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Rybnica</b>
Kierujący samochodem marki Opel Omega 30-letni jeleniogórzanin doprowadzi do zderzenia z motorowerem Simson, kierowanym przez 65-letniego mężczyznę. Kierujący motorowerem doznał złamania lewej nogi i ogólnych potłuczeń, został hospitalizowany w szpitalu w Jeleniej Górze. Kierujący trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz</b>
Funkcjonariusze Prewencji KP Karpacz zatrzymali nietrzeźwego (0,78 promila) 41-letniego mieszkańca Szczecina, który w stosunku do policjanta wykonującego czynności służbowe wypowiadał groźby pozbawienia życia. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Kostrzyca, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci prewencji KP w Kowarach zatrzymali 30-letniego mieszkańca Kostrzycy, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Miał 1,84 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie stosował się do orzeczonego wobec niego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zakazu prowadzenia pojazdów obowiązujący do 05.03.2009 roku. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 18-letniego mieszkańca Wojanowa podejrzanego o to, że w dniu 5 bm. w jednym z marketów w Jeleniej Górze ukradł płyty DVD w ilości 70 sztuk oraz maszynki do golenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz koleją?

Oddanych
głosów
194
Tak, często
13%
Czasami
45%
Nigdy
7%
Nie, wolę autobus
5%
Nie, bo mam samochód
29%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Ile wody powinniśmy pić w ciągu doby?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Śmierć w Staniszowie!
 
Aktualności
W Staniszowie zabawa trwa
 
Aktualności
Koncert w Zachełmiu
 
Turystyka
Z taśmy do kolejki
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group