Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5173
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 6 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:28
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Gdańska</b>
44-letni jeleniogórzanin podczas wykonywania prac w pomieszczeniu magazynowym przy sklepie nie zachował zasad bezpieczeństwa posługując się szlifierką kątową z założoną piłą do drewna w wyniku czego doznał rany szarpanej brzucha. Mężczyznę przewieziono do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Rybnica</b>
Kierujący samochodem marki Opel Omega 30-letni jeleniogórzanin doprowadzi do zderzenia z motorowerem Simson, kierowanym przez 65-letniego mężczyznę. Kierujący motorowerem doznał złamania lewej nogi i ogólnych potłuczeń, został hospitalizowany w szpitalu w Jeleniej Górze. Kierujący trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz</b>
Funkcjonariusze Prewencji KP Karpacz zatrzymali nietrzeźwego (0,78 promila) 41-letniego mieszkańca Szczecina, który w stosunku do policjanta wykonującego czynności służbowe wypowiadał groźby pozbawienia życia. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Kostrzyca, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci prewencji KP w Kowarach zatrzymali 30-letniego mieszkańca Kostrzycy, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwości. Miał 1,84 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna nie stosował się do orzeczonego wobec niego przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zakazu prowadzenia pojazdów obowiązujący do 05.03.2009 roku. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 18-letniego mieszkańca Wojanowa podejrzanego o to, że w dniu 5 bm. w jednym z marketów w Jeleniej Górze ukradł płyty DVD w ilości 70 sztuk oraz maszynki do golenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group