Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 7826
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 7 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:29
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Tetmajera</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 16-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który pod pretekstem zakupienia konsoli do gry wyłudził pieniądze w kwocie 300 zł na szkodę innego jeleniogórzanina. Ponadto w trakcie dalszych czynności nieletni przyznał się do popełnienia kilkunastu innych czynów karalnych przeciwko mieniu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Mickiewicza</b>
Funkcjonariusze z KPI w Jeleniej Górze zatrzymali 48-letniego jeleniogórzanina, który był sprawcą awantury domowej. W trakcie transportu do PDOZ KMP w Jeleniej Górze mężczyzna wybił szybę w samochodzie policyjnym oraz uszkodził tapicerkę. Łączna suma strat wynosi nie mniej niż 250 zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze Prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letnią kobietę i 23–letniego mężczyznę. Oboje są mieszkańcami Jeleniej Góry. Zatrzymani posiadali telefon komórkowy skradziony w dniu 5 bm na terenie Karpacza. Ponadto byli oni poszukiwani przez Komendę Powiatową Policji w Miliczu do prowadzonego tam postępowania.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 29-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o to, że w dniu 4 bm zmusił dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 17 i 18 lat do określonego zachowania w ten sposób, że przy użyciu przemocy nakazał im odniesienie rzeczy do swojego mieszkania.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował dozór policyjny wobec 30-letniego mieszkańca Kostrzycy podejrzanego o to, że w dniu 23.09. br i 5 bm kierował po drodze publicznej rowerem w stanie nietrzeźwości, pomimo sądowego zakazu prowadzenia rowerów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group