Piątek, 7 października
Imieniny: Marii, Marka
Czytających: 4285
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 2 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:00
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 20-letniego mieszkańca Karpacza, który wspólnie z innym mieszkańcem Karpacza włamał soę do samochodu marki Daewoo Lanos, skąd ukradł radioodtwarzacz o wartości 150 zł na szkodę mieszkańca Częstochowy.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Na skrzyżowaniu ulic Wolności i Powstańców Wielkopolskich doszło do wypadku drogowego. Kierujący motorem marki Honda 25-letni mieszkaniec powiatu lwóweckiego zderzył się czoło z pojazdem marki Daewoo Lanos kierowanym przez 62-letnią jeleniogórzankę. 25-latek w stanie ciężkim z obrażeniami głowy trafił do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Sekcja Dochodzeniowo – Śledcza KMP w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. 1 Maja</b>
Policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Piechowic poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze.

<b>Kowary</b>
Funkcjonariusze z KP w Kowarach zatrzymali 32-letniego mieszkańca Kowar poszukiwanego na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Gdyni za przestępstwo z artykułu 209§1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 6 miesięcy.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących rowerzystów: 2 promile, 2,28 promila, 1,66 promila, 1,34 promila, 1,74 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali 32-letniego jeleniogórzanina, który był sprawcą kolizji w stanie nietrzeźwości – 3,15 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group