Środa, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 11462
Zalogowanych: 26
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 15 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:25
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, że 18-letni jeleniogórzanin usiłował dokonać rozboju na nieletnim, lecz zamierzonego celu nie osiągnął, gdyż nieletni zbiegł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Policjanci z KP II w Jeleniej Górze zatrzymali32-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica, który wspólnie z dwójką innych mężczyzn, także mieszkańców tej samej gminy dokonali rozboju na 54-letniej kobiecie oraz pobili dwóch innych mieszkańców gminy Stara Kamienica. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania pozostałych sprawców. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Karpacz, Nad Łomnicą</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z Komisariatu Policji w Karpaczu na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali 17-letniego mieszkańca Karpacza, który jest sprawcą kradzieży z włamaniem do jednego z warsztatów w Karpaczu. Zatrzymany 17-latek w toku czynności przyznał się do popełniania kilku innych przestępstw na terenie Karpacza. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Karpaczu.

<b>Bukowiec, Plac Kościelny</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego z KP w Kowarach w wyniku działań operacyjnych zatrzymali 35-letniego mieszkańca Kowar, który w czerwcu br w jednym z mieszkań w Kowarach zamierzał ukraść sprzęt RTV, lec zamierzonego celu nie osiągnął gdyż został spłoszony przez sąsiadów. Po wykonaniu czynności 35-latka zwolniono. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 51-letniego mieszkańca gminy Wleń, podejrzanego o naruszenie zakazu sądowego dot. prowadzania pojazdów mechanicznych.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze na podstawie informacji operacyjnych zatrzymali 15-letniego chłopca, który jest sprawcą kilku kradzieży z włamaniem do samochodów i pomieszczeń na terenie Cieplic. Po wykonaniu czynności nieletni został przewieziony do Pogotowia Opiekuńczego, a później do Młodzieżowego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego rowerzystę mieszkańca Trzcińska, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,24 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Policjanci zatrzymali kierującego Fiat 126 lat 44-letniego jeleniogórzanina, który kierował w stanie nietrzeźwości – 0,9 promila.

<b>Mysłakowice</b>
Policjanci zatrzymali 19-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,44 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group