Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5576
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Czwartek, 14 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:44
Autor: kmp

<b>Piechowice, ul. Cieplicka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 49 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości - 1,38 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Karłowicza</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego o wartości 400 zł na szkodę 14-latka. Sprawcą tym jest 18 -letni jeleniogórzanin. Trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wolności</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości - 0,62 promile.

<b>Jelenia Góra, ul. Łomnicka</b>
Funkcjonariusze zatrzymali 51-letniego motorowerzystę, który kierował w stanie nietrzeźwości - 2,24 promile.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci zatrzymali 47-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości -0,54 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Transportowa</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 51-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim za czyn z artykułu 284§2 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Policjanci Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 38-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 228 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2,5 roku.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 31-letniego mieszkańca Piechowic za kradzież z włamaniem do samochodu marki Audi A3.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 51-letniego mieszkańca Jeleniej Góry oraz 29-letniego mężczyzny bez stałego miejsca zamieszkania, którzy włamali się do pomieszczenia zarządu ogrodów działkowych, a następnie ukradli mienia o wartości 900 zł.

<b>Szklarska Poręba</b>
Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości - 1,56 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group