Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8332
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Piątek, 19 sierpnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:21
Autor: kmp

<b>Szklarska Poręba, Plac Jana Pawła II</b>
Funkcjonariusze z KP w Szklarskiej Porębie zatrzymali 20-letniego mieszkańca tej miejscowości, który posiadał 2 działki amfetaminy. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Szklarskiej Porębie.

<b>Jelenia Góra, ul. Karłowicza</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali w pościgu dwóch nieletnich chłopców w wieku 15 i 14 lat mieszkańców Jeleniej Góry, którzy usiłowali włamać się do samochodu marki Fiat Seicento na szkodę podmiotu z Warszawy. Nieletnich po wykonaniu czynności przekazano rodzicom. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 58-letniego jeleniogórzanina, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,8 promila.

<
<b>Jelenia Góra, ul. Różyckiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 24-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował samochodem marki Fiat 126p w stanie nietrzeźwości- 1,48 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Komedy Trzcińskiego</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze w trakcie służby patrolowej odnaleźli samochód marki Fiat 126 p skradziony w nocy z 15 na 16 sierpnia br w Jeleniej Górze. Pojazd wydano właścicielowi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Szymanowskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 66-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,22 promila.

<b>Łomnica, ul. Świerczewskiego</b>
Policjanci z KP w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej 23-letnią mieszkankę Kowar, która kierowała Nissanem Micra w stanie nietrzeźwości – 1,24 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiśniowa</b>
Funkcjonariusze Ogniwa Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali dwóch mieszkańców Jeleniej Góry w wieku 25 i 24 lata, którzy włamywali się do altanek działkowych, z których kradli różne rzeczy m.in kasety magnetofonowe, sekator, maskotki. Wartość ukradzionego mienia nie została jeszcze oszacowana. Sprawcy osadzeni w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group