Sobota, 1 października
Imieniny: Danuty, Igora, Remigiusza
Czytających: 6955
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Poniedziałek, 18 lipca 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 15:42
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Wojska Polskiego</b>
Lekarz-ginekolog położnik powiadomił KMP w Jeleniej Górze o tym, że dyspozytorka Pogotowia Ratunkowego w Jeleniej Górze odmówiła wydania zlecenia wyjazdu karetki-zasłaniając się wewnętrznymi przepisami stacji pogotowia-celem dowiezienia krwi ze stacji krwiodawstwa w Jeleniej Górze do szpitala „Bukowiec” w Kowarach. Krew była niezbędna dla pacjentki, lat 31, mieszkanki Jeżowa Sudeckiego, która na skutek powikłań poporodowych doznała krwotoku zagrażającego bezpośrednio jej życiu. Tylko właściwa reakcja Pogotowia Ratunkowego w Wałbrzychu pozwoliła na dostarczenie krwi ratującej życie pacjentce.

<b>Jelenia Góra, ul. Spółdzielcza</b>
Policjant Oddziału Prewencji i Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z pracownikami ochrony zatrzymali 30 letniego mieszkańca Komarna i 25 letniego mieszkańca Dziwiszowa na gorącym uczynku kradzieży złomu miedziowego o wartości 960 zł. na szkodę spółki z oo. DSF Dreexlmayer w Jeleniej Górze. Sprawcy zostali osadzeni w PDOZ. Mienie odzyskano. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania trzeciego sprawcy mieszkańca Łomnicy.

<b>Jelenia Góra</b>
Mieszkaniec Jeleniej Góry ujawnił samodzielnie na samochodzie marki Fiat 126 P „Bis” należącym do innego mieszkańca Jeleniej Góry swój bagażnik samochodowy wartości 200 zł, który został mu skradziony w 1997 roku wraz z samochodem Fiat 126 P. Mienie zabezpieczono.

<b>Karpniki</b>
Mieszkanka Karpnik, lat 38 podczas spaceru w kompleksie leśnym koło miejscowości Karpniki ujawniła szczątki ludzkie znajdujące się w stanie rozkładu. Najprawdopodobniej doszło do powieszenia osoby, na co wskazywał sznur typu bieliźnianego, zawieszony na konarze drzewa, którego pętla zaciskała okolice szyi. Po wykonaniu czynności zwłoki zabezpieczono w prosektorium Cmentarza Komunalnego w Kowarach.

<b>Szklarska Poręba</b>
Funkcjonariusze Pionu Prewencji Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali kierującego, który jechał w stanie nietrzeźwości-2,08 promila.

<b>Jelenia Góra</b>
Policjanci Ogniwa Prewencyjno-Patrolowego I Komisariatu Policji w Jeleniej Górze wspólnie z funkcjonariuszami Sekcji Kryminalnej KMP w bezpośrednim pościgu zatrzymali 17 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który skradł torebkę damską wraz z dowodem osobistym, karta bankomatową, telefonem komórkowym i pieniędzmi w kwocie 872 zł. na szkodę mieszkanki Jeleniej Góry. Sprawca został osadzony w PDOZ. Mienie utracone w wyniku przestępstwa odzyskano w całości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group