Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3309
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kronika Policyjna: Jelenia Góra

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Czwartek, 8 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:49
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Kolberga</b>
Funkcjonariusze Sekcji dw. z PG KMP w Jeleniej Górze zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 28, 31 i 26 lat. Jeden z nich jest mieszkańcem Jeleniej Góry, a pozostali dwaj powiatu lwóweckiego. Mężczyźni sprzedawali odzież z podrobionymi znakami renomowanych firm odzieżowych. Wartość zabezpieczonej odzieży według sprzedających wnosi nie mniej niż 3000 zł, natomiast straty legalnych dystrybutorów szacuje się na kwotę około 10.000 zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Zaułek</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej KP I w Jeleniej Górze w wyniku pracy operacyjnej zatrzymali 18-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o rozbój w dniu 6 sierpnia br na nieletnim chłopcu mieszkańcu Jeleniej Góry. Sprawca ukradł pokrzywdzonemu telefon komórkowy. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego mu czynu. Mienie odzyskano. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji wobec 22-letniego mieszkańca Piechowic, który w dniu 6 bm ukradł karty telefoniczne na szkodę jednego z marketów w Jeleniej Górze. Mężczyzna ma obowiązek zgłaszać się raz w tygodniu w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Fiatem 126p 52-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował w stanie nietrzeźwości – 3,14 promila.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Baba Jaga 8-09-2005 13:36
Od pewnego czasu przeglądam tę stronę i nie mogę zrozumieć,dlaczego jeszcze nie było nigdy żadnych komentarzy na żaden temat. Czyżby całkowity brak zainteresowania....czy tak nieciekawe tematy ?
~ 5-10-2018 0:36
na ul różyckiego znaleziono ciało kobiety i tez nie ma komentarza

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group