Wtorek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 13084
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II): Jelenia Góra

Poniedziałek, 12 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 14:38
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra, ul. Lubańska</b>
Kierujący rowerem 79-letni jeleniogórzanin nie zachował należytych środków ostrożności w czasie skręcania w lewo i wjechał pod prawidłowo wyprzedzający go samochód marki Skoda Octavia, kierowany przez 53-letnią jeleniogórzankę. Rowerzysta doznał złamania kości szyjki udowej. Został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Sosnówka</b>
Nietrzeźwy kierujący ciągnikiem 21-letni mieszkaniec gminy Podgórzyn na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze i doprowadził do wywrócenia pojazdu. Pasażer ciągnika 31-letni mieszkaniec Częstochowy doznał złamania i zmiażdżenia przedramienia ręki lewej. Został przewieziony do szpitala w Kowarach. Kierujący ciągnikiem został umieszczony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Od obydwu uczestników zdarzenia pobrano krew. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Wincentego Pola</b>
Funkcjonariusze prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 41-letniego rowerzystę, który jechał rowerem pomimo zakazu orzeczonego wyrokiem Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze, będąc w stanie nietrzeźwości – 1,18 promila.

<b>Kowary, ul. Matejki</b>
Policjanci Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 17 –latka i 22 –latka obaj są mieszkańcami Kowar. 17 –latek posiadał 7 działek marihuany , a 22-latek 5 działek amfetaminy. Zatrzymanych osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Funkcjonariusze Ogniwa prewencji KP II w Jeleniej Górze zatrzymali 18-letniego mieszkańca Piechowic, który posiadał 5 działek marihuany. Zatrzymanego osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP II w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Cieplicka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 19-letniego mieszkańca Piechowic, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości – 1,24 promila.

<b>Karpacz, ul. Wielkopolska</b>
Policjanci SRD KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę 42-letniego mieszkańca Ścięgien, który jechał w stanie nietrzeźwości – 0,76 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Noskowskiego</b>
Policjanci prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Wojcieszowa poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu dla celów prawnych wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Podwale</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 44-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 207 §1kk w celu obycia 6 miesięcy kary pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group