Poniedziałek, 3 października
Imieniny: Teresy, Jana
Czytających: 8434
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz. II)

Poniedziałek, 26 września 2005, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 1:16
Autor: kmp

<b>Komarno</b>
Funkcjonariusze z KP I w Jeleniej Górze w wyniku działań operacyjnych ustalili, że 19-letni mieszkaniec Komarna jest sprawcą kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań w tej miejscowości. 19-latek ukradł zegar ścienny o wartości 200 zł na szkodę właściciela. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy tego czynu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, Park Zdrojowy</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego KP II w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca Miłkowa. Mężczyzna w dniu 24 bm ukradł w Marczycach portfel z zawartością różnych dokumentów. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze do dyspozycji KP w Karpaczu.

<b>Jelenia Góra, ul. Wiejska</b>
Policjanci zatrzymali 38-letniego jeleniogórzanina poszukiwanego na podstawie nakazu wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze w celu odbycia kary pozbawienia wolności za czyn z artykułu 278§1 kk.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 22-letniego jeleniogórzanina, który kierował samochodem marki Peugeot w stanie nietrzeźwości – 0,52 promila.

<b>Miłków</b>
Policjanci zatrzymali 55-letniego mieszkańca Mysłakowic, który jechał rowerem w stanie nietrzeźwości – 1,90 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Łomnicka</b>
Policjanci zatrzymali 31-letniego mieszkańca Dąbrowicy, który jechał rowerem po spożyciu alkoholu – 0,46 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Jana Pawła II</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica, który kierował Oplem Corsa w stanie nietrzeźwości – 1,78 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Powstańców Wielkopolskich</b>
Policjanci zatrzymali 28-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,66 promila.

<b>Łomnica, ul. Świerczewskiego</b>
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 29-letniego mieszkańca Miłkowa, który kierował Fordem Eskortem w stanie nietrzeźwości – 1,58 promila.

<b>Karpniki</b>
Policjanci Sekcji Ruchu Drogowego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego rowerzystę, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,24 promila.

<b>Jelenia Góra, ul. Ogińskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 30 zam. Gdynia, który jechał w stanie nietrzeźwości – 1,04 promila.

<b>Sosnówka, ul. Muflonowa</b>
Policjanci z KP w Karpaczu zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem 45-letniego mieszkańca Karpacza, który jechał w stanie nietrzeźwości – 2,12 promila.

<b>Kowary, ul. Łomnicka</b>
Policjanci prewencji z KP w Kowarach zatrzymali 25-letniego mieszkańca Kowar, który posiadał 4 działki amfetaminy. Ponadto mężczyzna kierował samochodem marki Suzuki Swift będąc pod działaniem środków odurzających. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group