Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 7542
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna (cz.I)

Poniedziałek, 30 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:05
Autor: kmp

<b>Kostrzyna, droga numer 367</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 47 letniego mieszkańca Kowar, który w stanie nietrzeźwości -2,26 promila spowodował kolizję drogową. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP w Kowarach.

<b>Jelenia Góra ul. Noskowskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 29 zam. Jelenia Góra, który jechał w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

<b>Szklarska Poręba ul. Sikorskiego</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Citroen 39-letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,4 promila).

<b>Jelenia Góra ul. Nadbrzeżna</b>
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP I w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który blisko 12 lat znęcał się nad swoją żoną. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Paderewskiego</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze wspólnie z policjantami z grupy samochodowej Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży BMW 21-letnigo mieszkańca Jeleniej Góry. Wartość pojazdu około 15. tys. zł. Sprawca osadzony w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Kowary ul. Kowalska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Kadet 38-letniego mieszkańca Bukowca, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,8 promila). Ponadto mężczyzna posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze od 30.03.2004 do 30.03.2006 roku.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 21 letniego mieszkańca Jeleniej Góry za usiłowanie kradzieży samochodu marki BMW.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group