Wtorek, 16 lipca
Imieniny: Marii, Mariki
Czytających: 9735
Zalogowanych: 53
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Wtorek, 31 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:03
Autor: kmp

<b>Jelenia Góra ul. Wolności</b>
Kierujący samochodem marki Nissan Sunny 34- letni mieszkaniec Jeleniej Góry nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem marki Fiat Cinquecento. W wyniku tego zdarzenia kierujący samochodem marki Fiat 66-letni mężczyzna doznał urazu twarzy. Został przewieziony do szpitala w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 49-letniego mieszkańca gminy Stara Kamienica poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 178a§1 kk.

<b>Jelenia Góra ul. Wiejska</b>
W dniu 30 maja br w rzece Bóbr obok Fabryki Papieru przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze znaleziono zwłoki kobiety. Na ciele denatki nie stwierdzono żadnych obrażeń ciała mogących świadczyć o udziale osób trzecich. Oględziny miejsca zdarzenia i zewnętrzne zwłok przeprowadzono z udziałem Prokuratora Rejonowego w Jeleniej Górze oraz biegłego medycyny sądowej. Zwłoki zabezpieczono w Prosektorium w Kowarach. Przyczyny śmierci wykaże sekcja zwłok. Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia tożsamości denatki.

<b>Jelenia Góra, ul. Muzealna</b>
Na wniosek Policji Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego wobec 34-letniego mężczyzny, który znęcał się nad swoją żoną. Zobowiązał wymienionego do stawiennictwa dwa razy w tygodniu w Komisariacie I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Górna</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej na bazie informacji operacyjnej ustalili sprawcę usiłowania kradzieży komputera o wartości 2500 zł na szkodę 51 letniego mężczyzny. Sprawca został zatrzymany przez pokrzywdzonego w trakcie opuszczania budynku, a następnie oddalił się. Sprawca usiłowania kradzieży to Cezary F. lat 17. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania 17-latka. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra, ul. Armii Krajowej</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 23 mieszkańca Piechowic, który jechał w stanie nietrzeźwości (1,4 promila).

<b>Janowice Wielkie</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Rekord 65-letniego mieszkańca gminy Janowice Wielkie, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,2 promila).

<b>Jelenia Góra, ul. Podwale</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki VW Golf 29-letniego mężczyznę, który kierował pojazdem w stanie nietrzeźwości (1,8 promila).

<b>Janowice Wielkie, ul. Kolejowa</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Renault 28 letniego mieszkańca gminy Janowice Wielkie, który kierował pomimo prawomocnego zakazu sądowego do kierowania pojazdami mechanicznymi.

<b>Szklarska Poręba ul. Demokratów</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Fiat 126 p 24 letniego mieszkańca Szklarskiej Poręby, który jechał po spożyciu alkoholu (0,5 promila).

<b>Kowary, ul. Kamiennogórska</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Opel Corsa 22- letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował po spożyciu alkoholu.

<b>Jelenia Góra, skrzyżowania ul. Wolności i Sołtysiej</b>
Kierujący motocyklem 22-letni mieszkaniec Jeleniej Góry uderzył w tył jadącego z przeciwnego kierunku samochodu marki Daewoo Nubira. Samochód skręcał w lewo. Motocyklista doznał złamania podudzia nogi prawej i nadgarstka prawej ręki. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 39-letniego mieszkańca gminy Jeżów Sudecki, który kierował w stanie nietrzeźwości (2,34 promila).

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
921
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Czy Teatry Uliczne w tym roku się podobały?
 
Warto wiedzieć
Jak Kościół zdobył swój majątek?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Kultura
Teatry Uliczne – niedziela, wideorelacja
 
Kultura
Przyjechali do Jeleniej Góry z Grecji
 
Aktualności
Teatry Uliczne – videorelacja z soboty
 
Aktualności
Uszkodzona sygnalizacja na przejeździe kolejowym
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group