Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7129
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Czwartek, 14 kwietnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 14 lutego 2006, 10:01
Autor: kmp

<b>13 kwietnia. Jelenia Góra, godz.22.30, ul. Moniuszki.</b>
Funkcjonariusze ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 26 letniego mieszkańca Jeleniej Góry na gorącym uczynku kradzieży kołpaków samochodowych w ilości 12 sztuk, 4 piór wycieraczek oraz radia samochodowego marki SATELITE. Straty wynoszą ok. 800 zł na szkodę n/n osób. Trwają czynności w celu ustalenia osób pokrzywdzonych. Sprawcę zatrzymano w PDOZ przy KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

<b>13 kwietnia. Jelenia Góra, godz.18.40, ul. Lipowa.</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej w Jeleniej Górze zatrzymali 35 letniego mieszkańca Jeleniej Góry, który posiadał przy sobie narkotyk w postaci tzw. „polskiej heroiny” w ilości 9 ml. W/w zatrzymano w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie prowadzi KMP w Jeleniej Górze.

<b>13 kwietnia. Jelenia Góra, godz. 15.00.</b>
Funkcjonariusze Sekcji Kryminalnej i Dochodzeniowo-Śledczej Komisariatu I Policji w wyniku działań ustalili 30 kradzieży na terenie miasta Jelenia Góra. Sprawcami są nieletni w wieku 16 i 17 lat. Postępowanie prowadzi KP I Jelenia Góra.

<b>13 kwietnia. Jelenia Góra, godz. 23.30, ul. Wojska Polskiego.</b>
Funkcjonariusze służby patrolowo-interwencyjnej zatrzymali 29 mieszkańca Jeleniej Góry, który kierował rowerem będąc w stanie nietrzeźwości, posiadał 0,71 promila alkoholu we krwi.

<b>Spalony budynek.</b>
W dniu 12 kwietnia br około godziny 1.15 w Bukowcu z nieustalonych przyczyn wybuchł pożar w jednym z budynków mieszkalno – gospodarczych , w którym mieszkało 5 rodzin. Pomimo szybkiej i sprawnej akcji pożarniczej prowadzonej przez jednostkę Państwowej Straży Pożarnej z/s w Jeleniej Górze nie udało się uratować zabudowań. Całość doszczętnie spłonęła. Oszacowano wstępnie straty na kwotę 300 tys. zł. W wyniku zaistniałego zdarzenia nikt z ludzi i zwierząt nie ucierpiał. Z uwagi, iż obecnie trwa dogaszanie pogorzeliska oględziny miejsca zdarzenia z udziałem technika kryminalistyki oraz biegłego z zakresu pożarnictwa zostaną przeprowadzone po całkowitym zakończeniu akcji gaśniczej. Czynności te pozwolą na ustalenie ewentualnych przyczyn pożaru. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Kowarach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group