Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 5526
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika Policyjna

Sobota, 21 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 18:13
Autor: kmp

<b>Kromnów</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 26 mieszkańca gminy Stara Kamienica Piotra K. który kierował w stanie nietrzeźwości (0,95 promila).

<b>Jelenia Góra ul. Grunwaldzka</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 30 mieszkańca gminy Janowice Wielkie, który kierował w stanie nietrzeźwości (0,66 promila).

<b>Janowice Wielkie, droga numer 3</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot 206 – Pawła T. lat 51 mieszkańca Lubania, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,8 promila).

<b>Jelenia Góra, Grunwaldzka</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań Sekcji Kryminalnej KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Andrzeja B. lat 57 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Jeleniej Górze do dalszych czynności prawnych za czyn z artykułu 286§1 kk, tj. oszustwo.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Tomasza M. lat 30 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu – Nowe Miasto za czyn z artykułu 286§ 1 kk.

<b>Mysłakowice, ul. Jeleniogórska</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali do kontroli drogowej Arkadiusza K. lat 19 mieszkańca Kamiennej Góry poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Zakładu Karnego wyd. przez Sąd Rejonowy w Kamiennej Górze celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 8 miesięcy.

<b>Jelenia Góra</b>
Na wniosek Policji i Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy wobec Ryszarda C. lat 46 bezdomnego za pobicie ze skutkiem śmiertelnym 40-letniego mieszkańca Jeleniej Góry

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 19 maja br na podstawie komunikatu i zdjęcia zamieszczonego w prasie mężczyzna z amnezją został rozpoznany przez znajomych. Ustalono, iż jest to Rafał R. lat 35 mieszkaniec Łodzi. Po czynnościach identyfikacyjnych mężczyzna wyjechał do Łodzi.

<b>Jelenia Góra</b>
W dniu 19 maja br w jednej burs szkolnych na terenie Jeleniej Góry 17- letnia uczennica jednej ze szkół w Jeleniej Górze podczas odrabiania lekcji została przytrzaśnięta drzwiami. Do zdarzenia doszło podczas szarpaniny z wychowawcą. Dziewczyna została przewieziona do szpitala, gdzie została przebadana. Nie stwierdzono u niej poważniejszych urazów. Po udzieleniu pomocy lekarskiej została zwolniona. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

<b>Głębock</b>
Policjanci z Komisariatu Policji w Karpaczu zatrzymali do kontroli drogowej rowerzystę lat 55 mieszkańca Głębocka, który kierował w stanie nietrzeźwości (1 promil).

<b>Gmina Stara Kamienica</b>
Nieletni Paweł K. lat 13 oraz jego 12 letni brat Dominik pod pozorem wyjścia do szkoły uciekli z domu i do chwili obecnej nie powrócili. Policjanci ustalili, że jest to już 10 ucieczka nieletnich z domu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group