Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6384
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Kronika policyjna

Czwartek, 19 maja 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 13 lutego 2006, 20:56
Autor: kmp

Ścięgny</b>
Policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motorowerem Krzysztofa S. lat 50 mieszkańca Kowar, który kierował w stanie nietrzeźwości (1,6 promila).

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali Jana K. lat 53 mieszkańca Jeleniej Góry poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Prokuraturę Rejonową Łódź – Śródmieście, jak również poszukiwany był na podstawie zarządzenia o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy Bełchatów –Obszar Wiejski.

<b>Jelenia Góra ul. Młyńska</b>
Funkcjonariusze Referatu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze na bazie informacji operacyjnych zatrzymali Kamila K. lat 19 mieszkańca Jeleniej Góry, który jest sprawcą kradzieży dwóch telefonów komórkowych i aparatu cyfrowego na szkodę dwóch mieszkanek Jeleniej Góry. Łączna suma strat pokrzywdzonych wynosi nie mniej niż 4500 zł. Nadto mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na podstawie nakazu osadzenia w Areszcie Śledczym w Jeleniej Górze celem odbycia kary pozbawienia wolności za czyn z artykułu 278§ 1 kk, tj. kradzież.

<b>Jelenia Góra, Plac Piastowski</b>
Funkcjonariusze pionu prewencji z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze ustalili i zatrzymali Grzegorza S. lat 21 mieszkańca Jeleniej Góry, który w dniu 17 maja br ukradł aluminiowy parasol ogrodowy o wartości 1200 zł na szkodę mieszkanki Jeleniej Góry. Policjanci połamane elementy parasola odnaleźli na jednym ze skupów złomu w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat II Policji w Jeleniej Górze.

<b>Jelenia Góra ul. Wincentego Pola</b>
Funkcjonariusze Zespołu ds. Poszukiwań SK KMP w Jeleniej Górze zatrzymali Zbigniewa M. lat 40 zam. Jelenia Góra poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do Aresztu Śledczego wyd. przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze za czyn z artykułu 278§ 1 kk w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

<b>Jelenia Góra, Plac Ratuszowy</b>
Funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali Jana S. lat 46 zam. Jelenia Góra poszukiwanego na podstawie wezwania o ustalenie miejsca pobytu wyd. przez Sąd Rejonowy wydział Grodzki w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group