Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 10 stycznia
Imieniny: Danuty, Dobrosława
Czytających: 9112
Zalogowanych: 37
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kowarzanin pobił kobietę

Poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 11:48
Aktualizacja: 11:49
Autor: Angela/112
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który wczoraj (18.08) pobił swoją znajomą w Kowarach. Wcześniej mężczyzna pił denaturat. Pokrzywdzona trafiła do szpitala. Sprawcy grozi do pięciu lat więzienia.

Jak ustalili funkcjonariusze z Kowar, do zdarzenia doszło około godziny 3.00 w jednym z mieszkań w Kowarach.

- W lokalu oprócz właściciela pomieszkiwała pokrzywdzona oraz 42-latek – relacjonuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Tego dnia mężczyzna z właścicielem pili denaturat. Kobieta krótko im potowarzyszyła, po czym wyszła na spacer. Mieszkanie opuścił również 42-latek. Kiedy kobieta wróciła do mieszkania, za nią przyszedł bardzo zdenerwowany 42-latek. Całą swoją złość wyładował na pokrzywdzonej, która trafiła do szpitala – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

42-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co myślicie o opłatach klimatycznych?

Oddanych
głosów
482
Powinna obowiązywać
15%
Opłaty powinny wzrosnąć
5%
Powinna zostać zlikwidowana
80%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak zatrzymać starzenie?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Inwestycje
Pełna jazda na estakadzie
 
Pogoda
Nadchodzi bardzo trudny i mroźny weekend
 
Aktualności
Robi anioły z desek
 
Aktualności
Planetarium może przyjechać do Was
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group