Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2539
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Kowarska Informacja Turystyczna z certyfikatem

Poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 8:05
Aktualizacja: 8:07
Autor: Manu
Kowary: Kowarska Informacja Turystyczna z certyfikatem
Fot. UM Kowary
Informacja Turystyczna w Kowarach (przy ul. 1–go Maja 1a) po raz kolejny otrzymała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej i Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Tym samym została uznana za jeden z najlepszych polskich produktów turystycznych.

Dzięki uzyskaniu certyfikatu Informacja Turystyczna w Kowarach będzie miała łatwiejszy dostęp do pozyskiwania środków unijnych, a także darmową promocję. Certyfikat potwierdza najwyższą – czterogwiazdkową – jakość obsługi w placówce.

Celem certyfikacji jest zapewnienie odpowiedniej jakości obsługi turystów przez jednostki informacji turystycznej oraz stworzenie krajowej sieci standaryzowanych jednostek informacji turystycznej współpracujących na poziomie lokalnym, regionalnym i krajowym.

Certyfikacja jest dobrowolna, a jej weryfikacja odbywa się co dwa lata.

- Placówka jest zlokalizowana w centrum miasta, przy głównej trasie turystycznej, jest właściwie i widocznie oznakowana, świadczy szeroki zakres informacji regionalnej i ponadregionalnej, zapewnia materiały informacyjno – promocyjne i specjalistyczne oraz podejmuje samodzielne inicjatywy.

Nadanie kategorii równoznaczne jest również z włączeniem punktu informacji turystycznej w Kowarach do sieci Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group