Piątek, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 6443
Zalogowanych: 47
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kontry i rekontry w Jagniątkowie

Środa, 16 grudnia 2009, 9:03
Aktualizacja: 9:04
Autor: Ania
JELENIA GÓRA: Kontry i rekontry w Jagniątkowie
Fot. Organizator
Miłośników brydża nie powstrzymały beznadziejne warunki drogowe. Dotarli do Gospody Wedle Bucków, gdzie zostali do późnych godzin nocnych oddając się karcianej pasji w szlachetnej grze.

I Turniej Brydżowy zorganizowało Koło Osiedlowe Watra Jagniątkowska. Niektórzy z graczy spotkali się ponownie po dziesięciu latach. Zagrało osiem par. Zwycięzcą został Jerzy Hawryliszyn z Jeleniej Góry.

Poprzez zabawę nawiązały się nowe znajomości, co z pewnością zaowocuje współpracą w przyszłości. Wiele osób wyraziło także chęć, żeby tego typu spotkania odbywały się cyklicznie i stały się swego rodzaju atrakcją Jagniątkowa.

Kilku wytrawnych graczy zaoferowało także swoją pomoc w nauczeniu brydżowego abecadła miejscowej młodzieży. Młodzi ludzie tajniki brydża będą zgłębiać najprawdopodobniej od stycznia, kiedy zakończy się remont siedziby Koła Osiedlowego Watra Jagniątkowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy chciałbyś zostać ratownikiem górskim?

Oddanych
głosów
606
Tak
19%
Nie
61%
Nie wiem, nigdy wcześniej o tym nie myślałem
20%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Trump robi show: 100 dekretów w 1 dzień?!
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Mamy nowych policjantów
 
112
Czołówka na Wincentego Pola
 
112
Kto rozpoznaje wandali?
 
Aktualności
Czy Jelenia Góra jest najdłuższa w Polsce?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group