Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 6268
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Powiat: Konsultacje społeczne nt. zmiany nazwy powiatu

Czwartek, 26 grudnia 2019, 11:04
Aktualizacja: Piątek, 27 grudnia 2019, 8:51
Autor: WAC
Powiat: Konsultacje społeczne nt. zmiany nazwy powiatu
Fot. Starostwo Powiatowe
Do 7 stycznia 2020 roku potrwają konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy Powiatu Jeleniogórskiego na Powiat Karkonoski.

Przypomnijmy. Celem konsultacji jest poznanie opinii mieszkańców Powiatu Jeleniogórskiego w sprawie proponowanej zmiany jego nazwy na Powiat Karkonoski. W konsultacjach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i mieszkają w na terenie Powiatu Jeleniogórskiego.

Konsultacje polegają na wypełnieniu ankiety oraz wyrażeniu opinii w trakcie otwartych spotkań konsultacyjnych z mieszkańcami Powiatu Jeleniogórskiego. Terminy oraz miejsca spotkań z przedstawicielami Powiatu Jeleniogórskiego podane zostaną do publicznej wiadomości odrębnym zawiadomieniem.

Aby wziąć udział w konsultacjach należy wypełnić udostępniony formularz i dostarczyć go do Starostwa Powiatowego: drogą elektroniczną (skan podpisanego formularza) na adres e-mail: konsultacje@powiat.jeleniogorski.pl ze wskazaniem w tytule „konsultacje społeczne w sprawie zmiany nazwy Powiatu Jeleniogórskiego”, za pośrednictwem platformy ePUAP na skrzynkę odbiorczą Starostwa Powiatowego lub poprzez udostępnioną online na stronie internetowej Powiatu ankietę elektroniczną. Można to też zrobić osobiście przynosząc wypełnioną ankietę do siedziby Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze przy ul. Kochanowskiego 10 - pok. nr 0.14 (parter) lub przy ul. Podchorążych 15 - pok. nr 1. Formularz ankietowy został udostępniony na stronie internetowej Powiatu Jeleniogórskiego, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jeleniej Górze, przy ul. Kochanowskiego 10, pok. nr 0.14 (parter) i przy ul. Podchorążych 15, pok. nr 1.

Informacje w sprawie konsultacji można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Jeleniej Górze przy ul. Jana Kochanowskiego 10, Biuro Rady Powiatu pok. nr 2.03 (II piętro) lub telefonicznie pod numerem 75/ 647-32-31.

Wyniki konsultacji zostaną przekazane Radzie Powiatu Jeleniogórskiego oraz podane do publicznej wiadomości do dnia 21 stycznia 2020 roku.

Twoja reakcja na artykuł?

4
10%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
7%
Nudzi
0
0%
Smuci
5
12%
Złości
30
71%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (41) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group