Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 3936
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Koniec roku w klasach policyjnych z nagrodami

Sobota, 28 czerwca 2014, 7:21
Aktualizacja: Niedziela, 29 czerwca 2014, 9:23
Autor: 112
Piechowice: Koniec roku w klasach policyjnych z nagrodami
Fot. KMP Jelenia Góra
Wczoraj (27.06) w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach odbyło się zakończenie roku szkolnego, między innymi uczniów klas o profilu policyjnym. Patronat honorowy nad tymi klasami sprawuje Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Piechowicach. Udział w niej wzięli między innymi zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Jeleniej Górze mł. insp. Piotr Wałczyk, policjanci, którzy prowadzili zajęcia w klasach o profilu policyjnym, nauczyciele i rodzice.

Podczas uroczystości najlepsi uczniowie odebrali nagrody i listy gratulacyjne. Ponadto podczas uroczystości mł. insp. Piotr Wałczyk, kom. Zbigniew Klimek oraz dyrektor szkoły Dorota Sobczyńska wręczyli nagrody oraz dyplomy czterem uczennicom za udział w dwóch konkursach profilaktycznych, których organizatorem była Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze, IPA Region Jelenia Góra oraz firmy PZU i Tauron.

Zaproszenie organizatorzy wysłali do dziesięciu szkół licealnych w regionie. W konkursie , którego tematem była „Energia w służbie bezpieczeństwu publicznemu” najlepsze okazały się plakaty trzech uczennic z Liceum Ogólnokształcącego: Mariki Mulik z kl. II, Pauliny Wojciechowskiej z kl. I oraz Magdaleny Warszewskiej z kl. II. Temat drugiego konkursu to „Z pijanym nie wsiadam do samochodu” i najlepszy filmik obrazujący temat przedstawiły: Marika Mulik oraz Żaneta Ruczkowska z klasy II LO.

Uroczystość zakończenia roku uświetnił pokaz akrobatyczny Darii Baszak oraz występ Andżeliki Soliło.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group