Zalogowanych: 13

Jelenia Góra: Konfeks na łopatkach

Czwartek, 9 maja 2019, 14:47
Aktualizacja: 14:49
Juniorzy młodsi Karkonoszy Jelenia Góra w środowym starciu na stadionie przy ul. Złotniczej rozgromili ekipę Konfeksu Legnica. Podopiecznym Jacka Kołodziejczyka zabrakło jednej bramki, aby osiągnąć wynik dwucyfrowy.

W 8. kolejce II ligi wojewódzkiej Karkonosze Jelenia Góra zaliczyły luźne przetarcie przed najważniejszym pojedynkiem rundy wiosennej. W starciu z ostatnim w tabeli Konfeksem Legnica podopieczni Jacka Kołodziejczyka od początku spędzali czas na połowie rywali i bez większego wysiłku zdobywali bramki. Do przerwy udało się czterokrotnie pokonać bramkarza Konfeksu, a po zmianie stron pięć razy, jednak przy nonszalancji w obronie biało-niebiescy stracili jednego gola.

W następnej kolejce (12.05, godz. 13:00 - stadion przy ul. Złotniczej) Karkonosze zagrają z liderem - Chrobrym Głogów, czyli ekipą, z którą ponieśli jedyną porażkę w tej rundzie (na wyjeździe 0:3).

Karkonosze Jelenia Góra - Konfeks Legnica 9:1 (4:0)

Karkonosze: Mieszała (70' Niżnik) - Michalik (70' Kubicki), Frydryk, Romanowski (55' Galos), Wiejak (55' Kułakowski), Tomaszewski, Tokarz, Ranecki (70' Ciepiela), Jurecki, Firmanty, M. Engler.
Konfeks: Kowalik (81' Łoboś) - Gasiorek (75' Pawliszczy), Freidenberg, M. Garbacz, Grześków (46' Nowak), Jurasik, Kułacz (58' Potocki), Pitner (46' Załęski), Rzepa, Skwarek, Żychoniuk (70' Ł. Garbacz).

Gole: 1:0 Wiejak 15', 2:0 Ranecki 18', 3:0 Frydryk 24', 4:0 Tomaszewski 34', 5:0 Ranecki 50', 6:0 Tomaszewski 65', 7:0 Tomaszewski 70', 8:0 Kułakowski 76', 8:1 Ł. Grabacz 82', 9:1 Tomaszewski 84'.