Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7316
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Końcówka ferii na lodowych taflach

Sobota, 28 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:42
Autor: TEJO
Jelenia Góra: Końcówka ferii na lodowych taflach
Fot. Krzysiek
Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł otwarcia w stolicy Karkonoszy trzech lodowisk. Kto chce się na lodzie wyżyć, może tam spędzić końcówkę zimowych wakacji. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół.

Z lodowych tafli przy ulicach Różyckiego, Noskowskiego i Skłodowskiej-Curie skorzystały przez minione dwa tygodnie setki wypoczywających w mieście dzieci i młodzieży. Ślizgały się także osoby dorosłe.

Dodatkowym magnesem była także możliwość bezpłatnego korzystania w określonych godzinach z obiektów na osiedlu Zabobrze (Różyckiego i Noskowskiego). Te lodowiska administrowane są przez prywatnych inwestorów. Ślizgawka za Młodzieżowym Domem Kultury przy ul. Skłodowskiej-Curie 12 jest bezpłatna cały dzień. Zorganizował ją Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

Jak się dowiedzieliśmy zakończenie zimowych ferii nie oznacza zamknięcia lodowych tafli, choć z całą pewnością będzie tam mniej tłoczno niż podczas szkolnej laby.

Przypominamy, że za godzinę ślizgania się łyżwach przy ulicy Różyckiego dorosły płaci 6 złotych od poniedziałku do soboty oraz 7 złotych w niedzielę.
Dzieci i młodzież mają ulgę: płacą odpowiednio 5 i 6 złotych. Wypożyczenie łyżew jest bezpłatne.

Z kolei przy ulicy Noskowskiego godzina harców na lodzie to wydatek 4 złotych pod warunkiem, że ma się własne łyżwy. Ich wypożyczenie jest odpłatne.

Najpewniej kres lodowym uciechom położy odwilż, bo tafle są naturalne. Jednak na razie zima trzyma i synoptycy nie zapowiadają rychłych roztopów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group