Środa, 24 czerwca
28°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły Kultura, rozrywka Roztańczona Noc Świętojańska pod Chojnikiem. Muzyka i magia do późnej nocy Aktualności Koncert Leniwca w Szwajcarce Tragedie i dramaty Błyskawica rozerwała kask. Rowerzystka przeżyła Aktualności Bóbr uwięziony w starym basenie Kryminał Czy możliwa jest zmowa 20-latka ze szkolną sekretarką? Mimo fałszerstwa były starosta nie straci dyplomu ukończenia studiów
reklamy

Końcówka ferii na lodowych taflach

Audio

Czytaj na głos

Autor: TEJO 1 min czytania

Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł otwarcia w stolicy Karkonoszy trzech lodowisk. Kto chce się na lodzie wyżyć, może tam spędzić końcówkę zimowych wakacji. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół.

reklamy
reklamy

Z lodowych tafli przy ulicach Różyckiego, Noskowskiego i Skłodowskiej-Curie skorzystały przez minione dwa tygodnie setki wypoczywających w mieście dzieci i młodzieży. Ślizgały się także osoby dorosłe.

Dodatkowym magnesem była także możliwość bezpłatnego korzystania w określonych godzinach z obiektów na osiedlu Zabobrze (Różyckiego i Noskowskiego). Te lodowiska administrowane są przez prywatnych inwestorów. Ślizgawka za Młodzieżowym Domem Kultury przy ul. Skłodowskiej-Curie 12 jest bezpłatna cały dzień. Zorganizował ją Międzyszkolny Ośrodek Sportu.

Jak się dowiedzieliśmy zakończenie zimowych ferii nie oznacza zamknięcia lodowych tafli, choć z całą pewnością będzie tam mniej tłoczno niż podczas szkolnej laby.

Przypominamy, że za godzinę ślizgania się łyżwach przy ulicy Różyckiego dorosły płaci 6 złotych od poniedziałku do soboty oraz 7 złotych w niedzielę.
Dzieci i młodzież mają ulgę: płacą odpowiednio 5 i 6 złotych. Wypożyczenie łyżew jest bezpłatne.

Z kolei przy ulicy Noskowskiego godzina harców na lodzie to wydatek 4 złotych pod warunkiem, że ma się własne łyżwy. Ich wypożyczenie jest odpłatne.

Najpewniej kres lodowym uciechom położy odwilż, bo tafle są naturalne. Jednak na razie zima trzyma i synoptycy nie zapowiadają rychłych roztopów.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Recepcjonistka/Recepcjonista Ultima Auto dealer ŠKODA, KIA, ISUZU, MG, OMODA, JAECOO w Jeleniej Górze poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty. Twój zakres o… Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Przyjmę zlecenia brukarskie-kostka brukowa, obrzeża, krawężniki, ogrodzenia Przyjmę zlecenia na układanie kostki brukowej, montaż obrzeży, krawężników, ogrodzeń panelowych i nie tylko. tel: 691 138 070

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka