Piątek, 12 lipca
Imieniny: Weroniki, Jana
Czytających: 10296
Zalogowanych: 41
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Koncert OSTR w Gencjanie - relacja

Wtorek, 2 listopada 2004, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 10 lutego 2006, 10:08
Autor: Bart
Jelenia Góra: Koncert OSTR w Gencjanie - relacja
Fot. Bart
29-tego listopada w Klubie Gencjana w Cieplicach odbył się wieczór pełen hiphopowych brzmień. Dzięki staraniom organizatorów mogliśmy usłyszeć formacje takie jak: "PrawdziwaNuta", "Faktrymu", "RZP" oraz oczywiście OSTR!

Na szczególną uwagę zasłużyli (oprócz OSTRego, o którym mowa niżej będzie) RZP from Jelenia Góra. Rodzimy skład popisał się bardzo interesującym repertuarem. Oprócz ciekawych "bounce'owych" podkładów znalazło się też miejsce na akcenty ragga. Na marginesie - cieszy mnie fakt, że ich muzyka zahacza o meandry reggae, co rzuca niewątpliwie optymistyczne światło na ich dalszą drogę! Bardzo pozytywnie występ oceniali znajomi, ziomki i przyjaciele. A propos publiczności właśnie - sukces udanego występu, przypisać można m.in. drogiej publice, która pozytywnie reagowała i odbierała cały przekaz. Przy tej okazji dodam jeszcze że, mimo wielu obaw, mile zaskoczył fakt, iż średnia wieku przybyłych fanów była tutaj całkiem przyzwoita!

Po występie w/w suportów, nadszedł czas na danie główne w postaci OSTRego w sosie własnym! Można by teraz słodzić i cukrować, co nieznacznie mijałoby się z prawda, ale napiszę że już same freestyle "bez prądu" porywały swoim bitem. Niepowtarzalne wiązanki OSTRego sprawiały, że wszystko płynęło, uderzało i bujało jak gibon w wyjątkowych okolicznościach palony. Ignorantów i malkontentów chciałbym uświadomić o mistrzostwie jakiego byli świadkami tego wieczoru. OSTRy będąc bezapelacyjnym królem freestylu w kraju nadwiślańskim, pokazał prawdziwą szkołę artykulacji czego nie pozostawiono bez gromkich owacji !

Bardzo pięknym gestem w trakcie występu OSTRego było uczczenie minutą ciszy poległych studentów w wyniku pomyłek polskiej policji. Koncert udał się zajebiście i miejmy nadzieję, że takie imprezy będą systematycznie miały miejsce w naszej Jelonce!

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Co wolisz: kawę, herbatę czy wodę?

Oddanych
głosów
617
Kawa
39%
Herbata
23%
Woda
29%
Inny napój (np. sok, cola, mleko)
9%
 
Głos ulicy
Lotto – dwa zeta do przodu
 
Warto wiedzieć
Co zostało nam z chłopów pańszczyźnianych?
 
Rozmowy Jelonki
Mam nadzieję, że telefon wkrótce zadzwoni
 
Aktualności
Ulewa w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Fajfy Cieplickie – potańczyli przed deszczem
 
Kultura
Wystartowało Lwóweckie Lato Agatowe
 
Kultura
Teatry uliczne – Busker Tour 2024
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group