Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 7014
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Koncert Me Myself and I. Kto nie był, niech żałuje

Poniedziałek, 28 lutego 2011, 15:22
Aktualizacja: Wtorek, 1 marca 2011, 9:52
Autor: Coolazooch
JELENIA GÓRA: Koncert Me Myself and I. Kto nie był, niech żałuje
Fot. Coolazooch
Wczoraj w Sali Błękitnej Pałacu Schaffgotschów (ZOD Politechniki Wrocławskiej) w Cieplicach odbył się koncert grupy Me Myself and I. Bilety rozeszły się jak świeże bułeczki i już dwa tygodnie przed występem nie było wolnych miejsc.

Wokalna, a capella, „kontrolowana” ludzkim głosem – tak można powiedzieć o muzyce w repertuarze grupy Me Myself and I. Mieszanka etno, jazzu, klasyki i hip hopu oraz human beatbox. Projekt wokalny powstał w 2006 roku i w skład jego wchodzą Magdalena Pisarska – głos, Michał Majera – głos, efekty oraz CeZik (znany z YouTube) jako human beatbox.

Występ był rewelacyjny, widownia bawiła się świetnie – z ogromną energią śpiewała i klaskała w rytm muzyki. Artyści oprócz koncertu zaserwowali publiczności dużą dawkę dobrego humoru oraz rozdawali autografy. Występ bardzo się wszystkim podobał – o tym świadczyły ogromne brawa na stojąco oraz podwójny bis.

Chociaż występ nie był długi to dostarczył naprawdę wielu pozytywnych wrażeń. Jest to po prostu inna muzyka od tej oferowanej na polskim rynku muzycznym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group