Sobota, 27 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Koncert Emose Uhunmwangh w Staniszowie

Audio

Czytaj na głos

Autor: WAC 1 min czytania

Fundacja Forum Staniszów oraz Hotel Pałac Staniszów zapraszają w najbliższy piątek (2.11) o godzinie 18.00 do Sali Balowej Pałacu Staniszów na koncert Emose Uhunmwangh w ramach Festiwalu Muzykalia Staniszowskie. Artystce będzie akompaniować pianistka Marta Sobczak.

Emose Uhunmwangho ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski w Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi. Z Teatrem Muzycznym Capitol związana od 2009 roku, jako aktorka etatowa od sezonu 2011/12. Na wrocławskiej scenie wystąpiła w spektaklach: „Ścigając zło „The Opera”, „Hair”, „Czarnoksiężnik z Krainy Oz”, „Frankenstein”, „Mistrz i Małgorzata”, „Nine”, „Trzej muszkieterowie”, „Rat Pack, czyli Sinatra z kolegami”, „Ella Fitzgerald”, „Po „Burzy” Szekspira”, „Liżę twoje serce” i „Makbet”

Marta Sobczak – pianistka urodzona w 1985 w Łodzi jest absolwentką łódzkiej Akademii Muzycznej. Występowała z Big Bandem AM, z którym uzyskała nagrodę Grand Prix na Festiwalu Big bandów w Nowym Tomyślu. Koncertowała z zespołem Salsa Tropical Josego Torresa oraz zespołem Coca Loca. Wraz z Małgorzatą Hutek współtworzyła zespół Marta Sobczak Czwórbęd. Współpracowała z Teatrem Powszechnym w Łodzi oraz Sceną Piosenki Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych. Z Palazzo Variętę występowała w wielu miastach Europy oraz w Ameryce Południowej. Obecnie współtworzy Big Band Łódź oraz grywa z takimi muzykami, jak: Krzysztof Ścierański, Michał Kobojek oraz Przemysław Kuczyński. W ramach współpracy z Katedrą Musicalu i Choreografii Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi zajmuje się również działalnością pedagogiczną.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka