Środa, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 9947
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Komunikat ws. debat z senatorem Mrozem

Piątek, 26 października 2018, 16:09
Aktualizacja: Sobota, 27 października 2018, 7:33
Autor: Sztab wyborczy Jerzego Łużniaka
Szanowni Państwo, 22 października o godz. 13.00 Prezydent Jerzy Łużniak w czasie konferencji prasowej zaprosił Krzysztofa Mroza do cyklu debat poświęconych Jeleniej Górze.

O godz. 15.30 tego samego dnia Krzysztof Mróz, w obecności dziennikarzy, zgodził się na to. Dziesięć minut później zaproponowaliśmy jego sztabowi terminarz debat. Na odpowiedź czekaliśmy ponad dobę. Okazało się bowiem, że Senator zaraz po zapowiedzi spotkania z Prezydentem Łużniakiem - wsiadł do samochodu i pojechał do Warszawy. Z tego co wiemy, nie wrócił z niej do dziś. Jest to na tyle znamienne, że od trzech lat bywa w niej prawdopodobniej częściej niż w Jeleniej Górze.

W związku z nieobecnością senatora Mroza, wykazując dużą dozę zrozumienia, zaproponowaliśmy jego sztabowi dwa nowe terminy debat - w sobotę i we wtorek. Pojawiły się jednak inne, poważne propozycje - chęć poprowadzenie debat zwyraziły Polskie Radio Wrocław - w poniedziałek oraz Telewizja Polska - we środę. Uznaliśmy, że trzy rozmowy między kandydatami w zupełności wystarczą. Poinformowaliśmy o tym jego sztab. Jeszcze wczoraj późnym wieczorem zgodził się z tym, ale dziś rano znów zaczął naciskać, by Jerzy Łużniak spotkał się Krzysztofem Mrozem po raz kolejny. Nie widzimy takiej potrzeby. Krzysztof Mróz miał wystarczająco dużo czasu na rozmowę. Nie wykorzystał go. We wtorek po południu do Jeleniej Góry przyjeżdża Rafał Trzaskowski. Jerzy Łużniak chce pokazać mu nasze miasto i porozmawiać z nim na temat współpracy Warszawy z Jelenią Górą w zakresie turystyki. Nie ma więc kiedy debatować w tym dniu z Senatorem.

Prezydent Jerzy Łużniak we czwartek odpowiadał na pytania jeleniogórzan na żywo. W czasie kampanii odbył z mieszkańcami miasta ponad 30 publicznych spotkań. Spotyka się z nimi dziś, będzie rozmawiać w kolejne dni. Brak kontaktu Krzysztofa Mroza z jeleniogórzanami to nie problem Jerzego Łużniaka

Sztab wyborczy Jerzego Łużniaka

Twoja reakcja na artykuł?

18
46%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
5%
Nudzi
3
8%
Smuci
2
5%
Złości
14
36%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (54)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group