Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 3517
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolizja sparaliżowała miasto

Piątek, 5 grudnia 2008, 14:45
Aktualizacja: 21:31
Autor: Mar
JELENIA GÓRA: Kolizja sparaliżowała miasto
Z powodu jednej kolizji kierowcy szukali skrótów. Skutek? – Korki powstały na większości tranzytowych ulic.
Fot. TEJO
W potężnych kolejkach muszą dziś stać kierowcy, którzy chcą dostać się na Zabobrze od strony ulicy Grunwaldzkiej i Mostowej.

Skrzyżowanie z obwodnicą jest sparaliżowane. Policja nie przepuszcza pojazdów. W korku stoją miejskie autobusy. – Powodem utrudnień jest wypadek – powiedziała nam nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

21-etnia jeleniogórzanka poruszająca się samochodem marki Ford Fiesta najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i na wiadukcie ulicy Jana Pawła II uderzyła w tył kierującego fordem transitem.

Sprawczynię kolizji odwieziono do szpitala karetką pogotowia, jednak najprawdopodobniej zostanie tam nie dłużej niż siedem dni. Na miejsce wezwano policję, która po rozpoznaniu sprawy rozpoczęła usuwanie pojazdów z jezdni.

W tym czasie na ulicach Jana Pawła II, Grunwaldzkiej, Placu Kardynała Wyszyńskiego, Wolności, Karola Miarki, aż w okolice małej poczty utworzyły się gigantyczne korki. Przejazd ulicami był możliwy dopiero dwie godziny później. Sprawczynię kolizji ukarano mandatem oraz sześcioma punktami karnymi.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (49) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group