Niedziela, 20 czerwca
Imieniny: Bogny, Bogumiły
Czytających: 3742
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolizja przy Baszcie Grodzkiej – kobieta trafiła do szpitala

Poniedziałek, 28 lutego 2011, 13:03
Aktualizacja: 15:35
Autor: Angela
Jelenia Góra: Kolizja przy Baszcie Grodzkiej – kobieta trafiła do szpitala
Fot. Angela
Przed godziną 9.00 przy Baszcie Grodzkiej na skrzyżowaniu Grodzkiej i placu Kardynała Wyszyńskiego doszło do kolizji. Zderzyły się tam samochody marki Volvo oraz Mitsubishi. Nie ustalono winnego. Sprawa trafi do sądu. W wyniku zderzenia do szpitala trafiła starsza kobieta, której na szczęście nic poważnego się nie stało.

Jak wynika z relacji policji, 40- letni jeleniogórzanin jechał samochodem marki Mitsubishi od strony Podwala i na skrzyżowaniu chciał skręcić w ulicę Grodzką w kierunku Pasażu Grodzkiego. Kierowca volvo S 80 jechał natomiast od ul. Bankowej w kierunku Tesco. Tuż przed zdarzeniem miał wyjechać zza autobusu skręcającego w ulicę Sobieskiego.

Doszło do zderzenia, w którego skutek do szpitala trafiła pasażerka mitsubishi. Jednak po badaniach okazało się, że nic poważnego się jej nie stało. Ustalony przez policję sprawca nie przyjął mandatu. Jego zdaniem winę za kolizję ponosi drugi z uczestników. Ostatecznie o tym kto jest winny i jaką poniesie karę, rozstrzygnie sąd.

Jak mówią funkcjonariusze na feralnym skrzyżowaniu konieczna jest zmiana organizacji ruchu. Póki co policjanci apelują do kierowców o zachowanie w tym miejscu wyjątkowej ostrożności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group