Piątek, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 5975
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kolejny udany występ zawodników Chojnika

Wiadomości: Głubczyce, Warszawa
Wtorek, 20 września 2011, 15:35
Aktualizacja: 15:51
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W minioną sobotę 17 września odbył się w Głubczycach krajowy turniej badmintona młodzików oraz juniorów, natomiast w Warszawie krajowy turniej w kategorii junior młodszy. W obu tych imprezach udział wzięli jeleniogórscy badmintoniści.

KS Chojnik reprezentowali: Głubczyce – kategoria młodzik: Łukasz Cimosz, Piotr Gajda oraz juniorzy: Melania Kozdra, Michał Szymczak >oraz Wojciech Cerazy, natomiast w Warszawie udział wzięli: Paulina Kaczorowska, Oliwia Socha, Klaudia Socha, Sandra Smok , a także Arkadiusz Słupek.. W obu tych turniejach nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze, po raz kolejny udowodniając, że należą do ścisłej krajowej czołówki.

Wyniki

Głubczyce

Gra pojedyncza chłopców – młodzik


1. Macij MATUSZ – LKS Technik Głubczyce
2. Natan VOGT - MMKS Kędzierzyn-Koźle
3. Piotr GAJDA - KS Chojnik Jelenia Góra


Gra podwójna chłopców – młodzik

1. Łukasz CIMOSZ / Piotr GAJDA - KS Chojnik Jelenia Góra
2 Patryk KOBELUCH / Maciej MATUSZ - LKS Technik Głubczyce
3. Kordian KOBYLNIK / Maciej SIEMIGINOWSKI - LKS Technik Głubczyce

Gra pojedyncza juniorów

1. Karol KRAKOWSKI - UKS Kometa Sianów
2. Dominik STEBNICKI - LKS Technik Głubczyce
3. Wojciech CERAZY - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra pojedyncza juniorek

1. Edyta METŁA - MKS Spartakus Niepołomice
2. Urszula NOWAK - UKS Smecz Bogatynia
3. Agata JOHN - LKS Technik Głubczyce

Gra podwójna juniorek

1. Urszula NOWAK - UKS Smecz Bogatynia / Melania KOZDRA – KS CHOJNIK JELENIA GÓRA
2. Kamila MORAWSKA / Justyna RACHOWICZ - MKS Spartakus Niepołomice
3. Emilia JAWORSKA / Edyta MIETŁA - MKS Spartakus Niepołomice

Turniej w Warszawie

Gra pojedyncza juniorka młodsza


1. Maria TARASZKIEWICZ - SKB Suwałki
2. Kinga ROGALSKA - UKS 2 Sobótka
3. Paulina KACZOROWSKA - KS Chojnik Jelenia Góra

Gra mieszana

1. Kamil JĘDRYS - AZSWAT Warszawa / Małgorzata BROJEK - MKS Garwolin
2. Dominik KRZĘCIO / Anna DĘBSKA - UKSB Milenium Warszawa
3. Jakub SZUKAŁA - UKS Orkan Przeźmierowo / Paulina KACZOROWSKA - KS Chojnik Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group