Środa, 29 marca
Imieniny: Helmuta, Wiktoryny
Czytających: 7733
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejny Lotto–milioner w Jeleniej Górze

Środa, 7 czerwca 2017, 7:30
Aktualizacja: 11:30
Autor: Joanna
Jelenia Góra: Kolejny Lotto–milioner w Jeleniej Górze
Fot. Joanna
W Jeleniej Górze padła ogromna wygrana – ponad 6 mln w grze „Duży Lotek”. Osoba, która wygrała sama skreśliła liczby. To już druga tak wielka wygrana w kolekturze przy ulicy Wolności. Pierwsza padła w 2011 roku – wtedy ktoś wygrał ponad 7 mln zł.

W Jeleniej Górze, w sobotę (3.06) padła ogromna wygrana w grze „Duży Lotek” – ponad 6 mln zł. Sześć liczb, które komuś przyniosły szczęście to 1, 7, 14, 15, 27, 47. Osoba, która wygrała, wybrała trzy zakłady w grze i sama skreśliła liczby. W kolekturze, przy ulicy Wolności, w której padła sobotnia wygrana, jak się okazuje, to nie pierwsza taka sytuacja. Otóż 6 lat temu, dokładnie 19 lutego ktoś wygrał ponad 7 mln zł.

W saloniku prasowym wisi już jeden dyplom uznaniowy. Właścicielka nawet pokazała nam pamiątkowy artykuł na ten temat. W 2011 roku, kiedy po raz pierwszy wygrano tak dużą kwotę, salonik prasowy mieścił się w innym miejscu w Jeleniej Górze. Wiemy, od właścicielki, że padały drobne i średnie wygrane, ostatnio nawet padła piątka. Rzadko zdarza się, aby w jednym miejscu padły aż dwie rekordowe wygrane. – Ostatnio nasza okolica jest szczęśliwa. Rok temu padła też duża wygrana w Jeleniej Górze, zdarzenie takie miało również miejsce niedawno w Gryfowie Śląskim – dodała. W saloniku pracują trzy panie, które są bardzo zadowolone z faktu, że to akurat u nich kogoś spotkała tak miła niespodzianka. Mieszkańcy Jeleniej Góry, z którymi udało się nam porozmawiać, w większości przyznają, że za tak duże pieniądze warto zrobić coś dla swojej przyjemności – długie wakacje w ciepłych krajach, to pierwsze co przychodzi do głowy odpowiadającym nam na pytanie, co by zrobili z taką niemałą sumką. Kolejne skojarzenia to zakup samochodu i domu, jak również rezygnacja z pracy i same przyjemności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
59
Tak, to odpowiedzialna praca
17%
Dostają trochę za dużo
19%
Dostają o wiele za dużo
25%
To oburzające ile zarabiają
39%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group