Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 8291
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejni seniorzy obdarowani świątecznymi paczkami

Środa, 23 grudnia 2020, 10:03
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Kolejni seniorzy obdarowani świątecznymi paczkami
Fot. Przemek Kaczałko
Na seniorów przybywających do Dziennego Domu "Senior Plus" czekała miła niespodzianka. Akcja Justyny Jaszczak i Agnieszki Zakrockiej, o której pisaliśmy na naszych łamach - spotkała się z tak dużym wsparciem, że liczba paczek przerosła ich zamierzenia, więc postanowiły obdarować też seniorów z placówki przy ul. Wiejskiej w Jeleniej Górze, prowadzonej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Bardzo się cieszymy, że są ludzie, którzy chcą pomagać. Nasi seniorzy stwierdzili ostatnio, że jeszcze nigdy nie byli tak bardzo docenieni, jak w tych trudnych czasach pandemii - powiedziała Mariola Pietkiewicz z Dziennego Domu "Senior Plus" w Jeleniej Górze. - Dzieci z przedszkoli dostarczają kartki świąteczne dla naszych seniorów, wspierają nas różne organizacje i są bardzo zaskoczeni, bo zazwyczaj paczki robi się dla dzieci - dodała M. Pietkiewicz.

Seniorzy w okresie przedświątecznym przychodzili po odbiór paczek, oraz by złożyć sobie wzajemnie życzenia. Osoby, które nie zdołały dotrzeć, będą miały dostarczone prezenty do domów. W czasie pandemii, gdzie w grupie największego ryzyka są właśnie seniorzy - każda taka akcja jest bezcenna, a osoby starsze nie kryją wzruszenia, że się o nich pamięta.

Twoja reakcja na artykuł?

5
71%
Cieszy
2
29%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
832
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group