Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 8538
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Kolejni crossowcy zatrzymani w lesie

Wtorek, 22 maja 2018, 13:19
Aktualizacja: Środa, 23 maja 2018, 6:55
Autor: 112
Region: Kolejni crossowcy zatrzymani w lesie
Fot. KMP Jelenia Góra
Jeleniogórscy policjanci wspólnie ze strażnikami leśnymi zatrzymali na terenie Płoszczyny i Czernicy kolejnych crossowców, tym razem wraz z przewodnikiem.

Wczoraj (21.05) policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze wspólnie z strażami leśnymi: z Lwówka Śląskiego, Jawora, Złotoryi, Kowar i Szklarskiej Poręby prowadzili w Kotlinie Jeleniogórskiej działania skierowane przeciwko kierującym quadami i motocyklami crossowymi, którzy wjeżdżając do lasu łamią obowiązujące w tym zakresie przepisy prawne.

W trakcie działań funkcjonariusze na terenie Płoszczyny i Czernicy zatrzymali czterech obywateli Austrii na crossach oraz jadącego z nimi polskiego przewodnika. Crossowcy został ukarani mandatami na łączną kwotę 2000 zł tysięcy złotych , a polski przewodnik za popełniony czyn odpowie przed sądem.

- Wspólne działania leśników i mundurowych mają nie tylko zapobiec niszczeniu przyrody, ale też sprawić, że spacerowicze będą czuli się bezpieczniej i nie będą narzekali na hałasy – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (31)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group