Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7350
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Kolejne wyróżnienie dla „Wodnika”

Wtorek, 13 maja 2014, 7:37
Aktualizacja: 7:45
Autor: Z–R
Jelenia Góra: Kolejne wyróżnienie dla „Wodnika”
Fot. Z–R
Kolejne w tym roku wyróżnienie otrzymało Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji "Wodnik" Sp. z o.o. Tym razem jeleniogórska firma została doceniona przez redakcję "Strefy Gospodarki" dodatku do "Dziennika Gazety Prawnej,

tegorocznym rankingu „Strefy Gospodarki", skierowanym do firm działających w branży wodociągów i kanalizacji, PWiK „Wodnik" w Jeleniej Górze znalazł się wśród 10. nagrodzonych i pięciu wyróżnionych firm z całego kraju - jako jedyny przedstawiciel Dolnego Śląska . „To właśnie jakość wody w głównej mierze zaważyła na wysokiej pozycji w zestawieniu” - czytamy w uzasadnieniu wyróżnienia.

Prestiżowy Dziennik Gazeta Prawna zamieszcza także rozmowę z prezesem „Wodnika”, Wojciechem Jastrzębskim. Na pytanie dziennikarza o źródło sukcesu, Wojciech Jastrzębski odpowiada: „Oprócz jasnych zasad zarządzania, opracowaliśmy i wprowadziliśmy w życie system wartości w spółce. Uczynili to sami pracownicy. Uznali, że system ten powinien się opierać na kilku fundamentach: przejrzystości i uczciwości, wzajemnym szacunku i zaufaniu, współpracy, zaangażowaniu i odpowiedzialności oraz otwartości i orientacji na klienta. Regularnie spotykamy się z kadrą pracowniczą i pracownikami. Raz w roku prowadzimy dwudniowe warsztaty z menadżerami spółki. Zespół pracowniczy jest ustabilizowany. Ludzie mają świadomość, że „grają” w jednej „drużynie”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group