Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 9047
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Kolejne markety powstaną w Cieplicach

Poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 8:49
Aktualizacja: 16:26
Autor: Gabi
JELENIA GÓRA: Kolejne markety powstaną w Cieplicach
Fot. Gabi
Mieszkańcy Cieplic nie mogą narzekać na brak marketów. Mają już dwie Biedronki, Lidla i Netto. Niedługo do tej listy dołączą kolejne dwa sklepy. Będą to mini Tesco i Rossmann

Mini Tesco ma powstać na placu przy ulicy Wolności i Malinnik. Teren ten miał być przeznaczony pod zabudowę usługowo-mieszkalną, jednak zmieniono plany. Jak dowiadywaliśmy się kilka miesięcy temu nikt z Tesco nie potwierdzał tych doniesień. Nie wszyscy mieszkańcy Osiedla Widok są zadowoleni, ponieważ przez obecny plac budowy przebiegała ścieżka, która skracała mieszkańcom drogę na przystanek.

Natomiast na Osiedlu Orle w budynku starej szkoły Fampy na parterze już niedługo zostanie otworzony market chemiczno-kosmetyczny Rossmann. Będzie znajdował się on pomiędzy Lidlem a Netto. Mieszkańcy tego osiedla praktycznie nie będą musieli jeździć na zakupy do miasta, ponieważ wszystko będą mieli w zasięgu ręki. W Sobieszowie budowa Biedronki idzie pełną parą. Jest szansa, że w podobnym terminie zostaną otwarte wszystkie trzy supermarkety.

Osiedle Orle stanie się w niedalekiej przyszłości drugim zagłębiem marketów w Jeleniej Górze. Pierwszym największym jest Aleja Jana Pawła II z następującymi sklepami wysokopowierzchniowymi: Tesco, Kaufland, Carrefour. Czy jest to dobre rozwiązanie czas pokaże. Jedno jest pewne, na pewno powstające sklepy znajdą swoich amatorów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (33)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group